Zobacz pełną wersję : Nietypowy statyw :)
http://fotopolis.pl/index.php?n=7593
ciekawe ile takie cudo wytrzyma, w sensie ile kg sprzetu :)
chciałbym widzieć mine właściciela widzacego jak jego D200 z mega cięzkim szkłem wraz z ciekawym statywem leci z drzewa :D
do kompakcików ciekawa rzecz ;)
statywy takie same tylko ze konkurencji są juz w sprzedazy od paru dobrych miesiecy :> i są 2 wersje, na kompakty i na dslr. i podobno dslr wytrzymuje bardzoo duzo ;)
Są nawet 3 wersje. Macałem ten największy i jest bardzo sztywny. Żeby go powyginać trzeba użyć sporej siły. Producent podaje, że powinien wytrzymać do 3 kilogramów.
http://www.joby.com/
kronos28
27-07-2008, 20:46
odgrzewany pomysł - http://gadzetomania.pl/2007/10/31/gorillapod-statyw-na-kazde-warunki/ nazywa sie to gorillapod :) a jest na rynku juz chyba ze 2 lata
Redskull
27-07-2008, 21:01
macalem na jakims plenerze, bardzo fajna rzecz, dla spacerowiczow! Z latwoscia utrzymywal d300 + tamron. Nie wiem co prawda, ktora to byl awersja, ale calkiem fajna rzecz....
naprwdę fajny gadżet :) i nawet nie drogi. Może się skusze :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.