PDA

Zobacz pełną wersję : Władysławowo i okolice- potrzebny fotograf na najbliższe dni...



onyxstudio.pl
25-07-2008, 14:16
Witam.
Poszukuję chętnych do wykonania kilku... fotek nad morzem w okolicy Władysławowa.
Możliwe są tez inne miejsca do których da się dojechać :)
Na fotkach będę ja i moja dziewczyna... a od jutra już żona ;)
To ma być pamiątka z podróży...
We Władysławowie będziemy w dn. 27 - 30 lipca.

Zainteresowanych rozbudową swojego portfolio zapraszam do kontaktowania się: rafal@onyxstudio.pl

Pozdrawiam,
Rafał.

fIlek
25-07-2008, 14:23
Heh, ślubniaki i to jeszcze na urlopie? Sorki, ale nie skorzystam :D

onyxstudio.pl
25-07-2008, 14:31
żeby było jasne... nie proponuję udostępnienia swojej facjaty za free...
Desperat który się zdecyduje ustala wysokość wynagrodzenia...oczywiście w granicach rozsądku :)

fIlek
25-07-2008, 14:37
żeby było jasne... nie proponuję udostępnienia swojej facjaty za free...
Desperat który się zdecyduje ustala wysokość wynagrodzenia...oczywiście w granicach rozsądku :)

:mrgreen: Sorki, nie mogłem się powstrzymać, 27 wyjeżdżam do Władka, a w zasadzie 12 km od, ale myśl o minie mojej żonki na wieść o takim foceniu przyprawiła mnie o lepszy humor ;) Od 3 lat staram się unikać wszystkiego co jest związane ze ślubami, stąd całe zamieszanie. Sorki z OT :D

onyxstudio.pl
25-07-2008, 14:52
spoxik...
ja nawet mam ochotę na te fotki bo będzie na nich brzuch wypełniony moją Córcią :)

Wojteksw
25-07-2008, 22:58
spoxik...
ja nawet mam ochotę na te fotki bo będzie na nich brzuch wypełniony moją Córcią :)

Gratulacje! Ja byłem na cempingu w Łebie i musiałem na kilka dni przyjechać do domu. Trzeba korzystać z ładnej pogody.