PDA

Zobacz pełną wersję : jaki filtr ND?



Kordian d70
24-07-2008, 21:45
jak w temacie jaki filtr ND?

ND4 (redukcja 75%) czy moze ND8 (87.5%)?

Dzieki.

<| MICHAŁ |>
31-07-2008, 20:58
ale do czego? do obserwowania zacmienia slonca?
bo jesli chodzi o estetyke to bardziej pro wyglada nakrecony ND8 - patrzysz na czlowieka przez takie czarne szklo i jestes incognito a nawet in blanco :mrgreen:
normalnie bajer niesamowity.