Kordian d70
23-07-2008, 22:42
hej
na wstepie powiem ze jestem zalamany po ostatniej probie focenia na dluzszych czasach poznym popoludniem
i nie mam najmniejszego pojecia jak sie za to zabrac ;-(
czy potrzebuje jakiegos super szkla, specjalnych filtro czy po prostu obrobki,
bo wszystkie moje sa tak wypalone, ze nie widac nic poza bialym wypalonym ekranem, tragedia
to pytanie rowniez do Nemetha ;-)
jak robic zdjecia na czasach nawet kilku sekund zeby uniknac takich przepalow.
dolaczam fotke kolegi PiTeR_76 z innego forum, mam nadzieje ze nie bedzie mial mi za zle, jesli tak to skasuje fotke.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
Pomozcie proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ............................
na wstepie powiem ze jestem zalamany po ostatniej probie focenia na dluzszych czasach poznym popoludniem
i nie mam najmniejszego pojecia jak sie za to zabrac ;-(
czy potrzebuje jakiegos super szkla, specjalnych filtro czy po prostu obrobki,
bo wszystkie moje sa tak wypalone, ze nie widac nic poza bialym wypalonym ekranem, tragedia
to pytanie rowniez do Nemetha ;-)
jak robic zdjecia na czasach nawet kilku sekund zeby uniknac takich przepalow.
dolaczam fotke kolegi PiTeR_76 z innego forum, mam nadzieje ze nie bedzie mial mi za zle, jesli tak to skasuje fotke.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
Pomozcie proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ............................