PDA

Zobacz pełną wersję : Fiolet..a gdzie mój niebieski



zurek17
22-07-2008, 09:22
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego zdjęcia w PSie wyglądają mi ok, a jak chce je otworzyć w ifran view to robi mi się niesmacznie. Niebo z głębokiej niebieskości przeradza się w paskudny fiolet. Chciałbym wystawić zdjęcie do oceny a te kolory skutecznie odstraszają.

R
22-07-2008, 09:27
pewnie jakies kombinacje z profilem koloru.

Seeker
29-07-2008, 20:44
Dowcip z profilami. Tez kiedys mialem rozowy snieg.

Erie
29-07-2008, 22:40
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego zdjęcia w PSie wyglądają mi ok, a jak chce je otworzyć w ifran view to robi mi się niesmacznie. Niebo z głębokiej niebieskości przeradza się w paskudny fiolet. Chciałbym wystawić zdjęcie do oceny a te kolory skutecznie odstraszają.

przekonwertuj je w sRGB i będzie ok również w irfanie - pamiętaj tylko aby zostawić sobie oryginał !!!