Zobacz pełną wersję : Fiolet..a gdzie mój niebieski
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego zdjęcia w PSie wyglądają mi ok, a jak chce je otworzyć w ifran view to robi mi się niesmacznie. Niebo z głębokiej niebieskości przeradza się w paskudny fiolet. Chciałbym wystawić zdjęcie do oceny a te kolory skutecznie odstraszają.
pewnie jakies kombinacje z profilem koloru.
Dowcip z profilami. Tez kiedys mialem rozowy snieg.
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego zdjęcia w PSie wyglądają mi ok, a jak chce je otworzyć w ifran view to robi mi się niesmacznie. Niebo z głębokiej niebieskości przeradza się w paskudny fiolet. Chciałbym wystawić zdjęcie do oceny a te kolory skutecznie odstraszają.
przekonwertuj je w sRGB i będzie ok również w irfanie - pamiętaj tylko aby zostawić sobie oryginał !!!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.