PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy obiektyw, lampa czy jeszcze cos innego???



majestickrk
19-07-2008, 18:14
Witam,

do bieżącego zestawu jaki posiadam chciałbym dokupić nową rzecz do poszerzenia możliwości. Ostatnio spodobało mi się fotografowanie makro, więc zastanawiam się na jakimś obiektywem do makra. Jednak pociąga mnie też lampa błyskowa. I nie wiem co wybrać :(

i tu proszę o pomoc, Was, doradźcie co pomoże w poszerzeniu swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie fotografii.


pozdrawiam.

trud
19-07-2008, 18:41
i tu proszę o pomoc, Was, doradźcie co pomoże w poszerzeniu swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie fotografii.


kup
przeczytaj
powinno pomóc

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7410
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6625

swider
19-07-2008, 19:13
Ja bym kupil lampe. Zawsze sie przyda. Ciemne pomieszczenia, rozswietlanie cieni w portrecie i do macro tez sie przyda :) Wiec najpierw lampe pozniej szklo do macro :)

Zbigniew
19-07-2008, 20:29
Weź lampę, szczególnie że lato potrwa niedługo. A do makro kupisz sobie coś na przyszłą wiosnę.

Bienias
19-07-2008, 20:37
Za wszytkimi. Jeżeli makro to najpierw lampa