PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa Metz 28AF-4N i D70s



greg_g
17-05-2006, 15:14
witojcie.. :D
jesli gdzies taki temat wczesniej byl to przepraszam - przeszukalem i nic na temat tego modelu nie znalazlem..

wpadla mi dzis w rece lampa METZ 28AF-4N.. chcialem zapytac, czy i jak taka lampa wspołpracuje z D70s??.. nie mam do tego zadnej instrukcji, opisu itd..
na co moge liczyc, na jakie funkcje, ile da sie z tego zestawu wyciagnac i czy wogoole moge to podpiac do korpusu (bo jak sie cos zjaro to bede plakoł).. to chyba tyle.. dzieki wielkie z gory!!
zaznaczam, ze jestem milosnikeim fotografowania w swietle zastanym i o lampach nie mom pojecia, wiec prosze o mozliwie nieskomplikowany jezyk :D :mrgreen:
pozdrawiam
G.

szymony
17-05-2006, 15:57
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=24313

greg_g
17-05-2006, 16:05
nie bede sie wdawal w podobnie bezsensowna rozmowe jak w podanym przez ciebie temacie.. stamtad nic dla mnie nie wynika (chodzi o inny model)..napisalem, ze nie mam o lampach pojecia..
nie chcialem sie dowiedziec, czy warto kupic tego czy innego metza, czy jaki model sugerujecie.. ja zadalem proste pytanie, czy bedzie blyskac z d70s czy nie.. po prostu dostalem ta lampe za darmo bez zadnych papierow i nie wiem!!

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 16:11 ]
sorry szymony, ... zagladnalem do linkow podanych przez Ciebie w zasugerowanym temacie i chyba wiem juz o co chodzi... nowy korpus - nowa lampa (i-ttl)... w tym konretnie moim przypadku z tego co rozumie to tylko pelny manual na lampie...
pozdrawiam
G.

szymony
17-05-2006, 16:21
Ano o te linki biega, bo dyskusja to..... e nie ma o czym gadać. Jeśli ten błyskograt ma automatykę tyrystorową to jeszcze ją da się wykożystać.