Zobacz pełną wersję : jak to zrobić
Łukasz F.
18-07-2008, 17:26
czy ktoś wie, jak uzyskać taki efekt?? http://plfoto.com/1533537/zdjecie.html
żółto-czarny
18-07-2008, 21:12
Jak na mój gust, efekt przerysowany, ale o gustach się nie dyskutuje.
Gdybym ja próbował porządnie udramatyzować niebo, chyba najpierw zwróciłbym się za pomocą PW do kolegi Bombla :)
Możesz jeszcze rozważyć to:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=29626
Maska wyostrzająca o bardzo dużym promieniu.
Zmniejszenie nasycenia przy zwiększeniu kontrastu. Ogólnie.
Modny ostatnio efekt przy fotografii reklamowej, zwłaszcza w reklamach tzw. społecznych.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.