PDA

Zobacz pełną wersję : Holandia plener



sebah
16-07-2008, 19:21
W!

Od dluzszego czasu mysle nad plenerem w Holandii, sam nie wiem od czego zaczac bo jest tego tyle.
Narazie chcialbym sie upewnic czy byliby chetni na taki plener, powiedzmy w jakis weekend.
Date podam pod koniec tygodnia, jak i to co mozna zwiedzic. ( Alkmaar i Amsterdam to napewno zwiedzimy )
Cenowo az tak duzo nie bedzie. Jedzonko mozna smialo wziasc z Polski a nocleg tutaj do wybory hotel lub kemping ( namiot ).
To narazie taka wstepna informacja, duzo wiecej napisze w piatek/sobote.
Osoby mniej wiecej chetne na takie cos prosze o wpisy, jak rowniez co chcieli by zwiedzic ( rowniez mniej wiecej ) abym mogl to uwzglednic w planie.

P!

Kasandra
16-07-2008, 20:13
a jaki dojazd planujesz?samochodami?busem?

Maciex
16-07-2008, 22:02
mamy już namiot i to dobrze przetestowany jakby co...
samochód też się znajdzie..tylko martwiłbym się o koszty a także czas dojazdu samochodem.

Macro
16-07-2008, 22:07
Spoko - na miejscu różne specyfiki pozbawią cie tych zmartwień (przynajmniej na pewien czas) :)

Kasandra
16-07-2008, 22:32
Spoko - na miejscu różne specyfiki pozbawią cie tych zmartwień (przynajmniej na pewien czas) :)

buhahahhaa
i to legalnie

badi
16-07-2008, 22:39
na razie info troche lakoniczne. czekam na wiecej danych. mozliwe ze kolega z forum, na razie jest na wyjezdzie, tez bylby zainteresowany.

bhk
17-07-2008, 11:29
Jestem na wakacjach w Niemczech, a z racji tego, ze stad mam blisko do Holandii, to w zeszla sobote zrobilem sobie wycieczke do Amsterdamu. Odradzam poruszanie sie samochodem po stolicy! Tego ruchu nie da sie opisac, cale miasto jest zakorkowane, nie ma miejsc do parkowania. Czasem sie znajda, ale nie mozna zostawiac samochodu na dluzej niz godzine. Oplaty Parkingowe - 3,8 - 5 EUR/h. Centrum w okolicy Hauptbanhof (Central Station) jest cale rozkopane, jak ktos nie zna miasta, to sie z tymi objazdami pogubi...

sebah
17-07-2008, 21:33
plan jest w trakcie tworzenia, na sobote max bedzie gotowy.

sebah
19-07-2008, 20:17
no wiec zaczynamy...

transport najlepiej swoim samochodem, najlepiej jakby byly 3 osoby, choc wiecej tez da rade.
stwierdzilem ze nie ma co wypisywac dokladnie co bedzie do zwiedzania ale powiem tylko w skrocie.
date proponuje wyjazd z Polski 1 sierpnia i powrot 4 sierpnia rano. droga wynosi mniej wiecej 1300km, czyli jak wyjedziecie kolo 8 rano to o 20 powinniscie byc. ja ostatnio bylem o 19.
do zwiedzania bedzie miasto Egmond, Alkmaar, Amsterdam, Ijmuiden, lotnisko Schiphol i zawody auto cross.
pogoda? jak jest cieplo to 30 stopni i wzwyz a jak zacznie padac to nie widac konca, niestety pogoda potrafi zmienic sie tutaj w momencie.
jesli ktos potrzebuje i chcialby jeszcze wiecej informacji to prosze pisac, na kazde pytanie odpowiem.

sebah
20-07-2008, 21:21
kurde zapomnialem napisac o noclegu. nocleg to bedzie hotel Golden Tulip - o cene dopytam sie w tym tygodniu, a jak bedzie za wysoka to znajdzie sie cos tanszego, moze tez byc kemping? ;)