PDA

Zobacz pełną wersję : sztokholm´s plener?



PaweleM
16-07-2008, 19:13
Czy znalezliby sie forumowicze chetni wybrac do Sztokholmu w czasie tych wakacji na ktorys weekend?
Pomysl zrodzil sie dzis we mnie gdy czytalem forum grupy GRYF.
Nie jestem w stanie zakwaterowac ludzi u siebie bo mieszkanie mam male( ew.max 3 osoby ) i do tego wynajmuje je z kims do spolki lecz na przyklad obok mozna by rozbic namioty aby byl dostep do lazienki, prysznica, kuchni i mojego komputera.:-)
To luzny pomysl ale jezeli znalezliby sie chetni to mysle ze daloby sie cos zorganizowac.
Wiem , ze mnie nie znacie i wogole ale coz...moge Was poznac na jakims zjezdzie w Polsce...lub na takim w Sztokholmie-mnie sie tam jechac nie chce;-) a i czasu niestety w te wakacje na wyjazd nie mam bo praca mi nie pozwala.

agawytka
17-07-2008, 16:46
Hmm brzmi interesujaco... Coprawda juz w Sztokholmie bylam, ale czemu by sie nie wybrac ponownie tymbardziej, ze teraz dosc blisko mam :)

Co do terminu to bede patrzyla jak sie watek rozwinie :)
A jak nie to moze tak ot wpadne sobie na weekend :)

Pozdrawiam,
Agata

rfryca
17-07-2008, 17:11
Myślę, że byliby chętni na weekend 10.08.2009. A jak najlepiej dojechać ?
Widziałem ofertę na prom do Nynäshamn. Czy z tamtąd można jakoś (bez samochodu) przedostać się do Sztokholmu?

PaweleM
17-07-2008, 21:50
Z Nynäshamn do Sztokholmu jezdzi pociag. Podroz trwa troche ponad godzine.

Tylko w 2009 to nie wiadomo co bedzie - ten pociag moze juz nie jezdzic ;-)

PaweleM
18-07-2008, 00:09
"""A jak najlepiej dojechać ?"""

Najlepiej samolotem.Norwegian, Germanwings lub Ryanair.
Odradzam Wizzair bo ostatnio strasznie "daja d...py"(odwolane loty bez powiadomien, opoznienia itp)

rfryca
18-07-2008, 09:34
Widzę, że dałem ciała odnośnie daty. oczywiście chodziło o 10.08.2008 w tym roku.
Patrzałem już na promy i samochód + 4 osoby to wydatek 1350 PLN.
Jest tam jeszcze jakaś dopłata paliwowa i nie wiem czy jest wliczona w cene.
Zobacze jeszcze te loty.

skulinski
18-07-2008, 14:36
o moze i ja bym sie na to pisal jesli mozna. aktualnie jestem w Kopenhadze. tylko nei mam namiotu.. musialbym jakis kupic.. jesli macie jesczez jakies miejsce to z checia to przemysle.

PaweleM
18-07-2008, 16:09
skulinski miejsce sie znajdzie...:-)

meghann
24-07-2008, 21:35
ooo ale swietnie - z tym ze ja jestem w akurat ten weekend w pracy - plywam na promach (lecz nie do Nynashamn) - zreszta widze ze daty to tak jeszcze nie ma ustalonej dokladnie - ja baaaardzo chetnie bo przecie robie takie gnioty,ze...ehhh....ale na dalsze propozycje jestem bardzo otwarta!!!!!!fotograficzne rzecz jasna! ;-)

bede sledzila watek - moze ustalicie weekend w ktory i ja bede mogla...?
pozdrawiam cieplo z Göteborga.

PaweleM
26-07-2008, 16:09
proponuje termin 15-17 sierpnia...

kwaterunek "namiotowy"...dostep do kuchni i "bardaszki" darmowy...;-)
cos sie wspolnymi silami zgotuje-nikt z glodu nie padnie...;-)

do poruszania sie po miescie i okolicy srodkami komunikacji miejskiej niezbedny jest bilet 3 dniowy( nazywa sie to :tre dagar kurt)-koszt 200 sek(70zl)

jesli ktos bedzie lecial na lotnisko w Skavsta to aby dostac sie do Sztokholmu musi na lotnisku kupic bilet na autobus(Flygbussarna) jadacy do Sztokholmu-koszt 250 sek w dwie strony.W -Stockholm terminalen- nalezy kupic bilet 3dniowy( w sklepie Presbyrån) i metrem dojechac do -Skarpnäck- ("zielona linia metra"-ostania stacja)-gdzie bedzie obozowisko;-)

jezeli ktos bedzie lecial na lotnisko Arlanda to do Sztokholmu dojedzie na bilecie 3dniowym-autobusem 831 i 831x sprzed lotniska do -Märsta station- i stamtad pociagiem(Pendeltåg) do -Stockholm central- a nastepnie metrem do -Skarpnäck-("zielona linia metra"-ostania stacja)-gdzie bedzie obozowisko ;-)

jesli ktos bedzie plynal promem to informacje podam gdy bede widzial, o ktorej doplynie do Nynäshamn

osobom chetnym na przyjazd podam na priv numer telefonu abym w razie trudnosci z dostaniem sie do miejsca mogl pomoc

prosze o okreslenie sie kto jest zainteresowany i gotow przyjechac :-)

skulinski
26-07-2008, 17:01
jamam ten weekend zajety. no ale jesli to tylko ja to nie przejmucie sie mna ;]

Piecyk
06-08-2008, 23:30
Bilet 3dniowy kosztuje 70 zl a ja za miesięczny u mnie w Gdyni płace 49zł :) i jeszcze 'dojedzie na bilecie autobusem 831 i 831x" jak to czytałem to mi sie skojarzyło z D40 i D40x

Sorka za OT

Pozdrawiam

skulinski
07-08-2008, 00:01
Piecyk - takich porownan moznaby mnozyc.


All> wychodzi cos w koncu z tego spotkania? czy razczej pomysl upadl tak szybko jak powstal?

PaweleM
07-08-2008, 19:59
lipa skulinski....
no coz...
nie ma chetnych to nic nie poradze...
moze kiedys...
jakbys kiedys sie wybieral to daj znac...o miejscowke sie nie dygaj...;-)

PaweleM
07-08-2008, 20:00
Piecyk...mozna to porownac w ten sposob, ze bilet trrzydniowy kosztuje dwie godziny pracy...;-)