rlat
16-07-2008, 07:58
Witam
Czy ktoś z Was może zetknął się z takim statywem.
http://www.moto.allegro.pl/item399193737_statyw_first_opticam_pro_6603g.html
Przymierzam się do niego, ale zanim wydam kasę, chciałbym poznać opinię użytkowników.
Czy ktoś z Was może zetknął się z takim statywem.
http://www.moto.allegro.pl/item399193737_statyw_first_opticam_pro_6603g.html
Przymierzam się do niego, ale zanim wydam kasę, chciałbym poznać opinię użytkowników.