PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw First Pro 6603G



rlat
16-07-2008, 07:58
Witam
Czy ktoś z Was może zetknął się z takim statywem.
http://www.moto.allegro.pl/item399193737_statyw_first_opticam_pro_6603g.html

Przymierzam się do niego, ale zanim wydam kasę, chciałbym poznać opinię użytkowników.

FajaR
16-07-2008, 14:09
Poszukaj w forumowej szukajce, ktoś z forum rozbił dla dystrybutora zdjęcia produktowe i przy okazji przetestował te statywy.

tomek969
16-07-2008, 15:00
Mam takowy,do ciężkiego sprzętu nie polecam.