PDA

Zobacz pełną wersję : Ratunku potrzebuję



!AGresT
15-07-2008, 11:50
Jak w tytule. Czy jest ktoś w Warszawie lub okolicach, kto mógłby pożyczyć na jeden dzień obiektyw szeroki (50mm) do Mamiyi (tak się odmienia?) RZ?
Się wytłumaczę czemu - zdjęcia wnętrz robię cambo + kaseta 6x9 i na ostatniej sesji okazało się, że coś zaświeca (prawdopodobnie przez szczelinę szybra w kasecie). Muszę je powtórzyć a ponieważ nie jestem jeszcze pewien, czy zaświecenia idą z kasety czy z aparatu, wolę to zrobić Mamyią (akurat uszkodzone są takie kadry, które można zrobić bez łamania).
Ponieważ i tak dochodzą mi koszty związane z powtarzaniem sesji, może uda sie uniknąć kosztów wynajmu obiektywu - w zamian za pożyczenie czegoś z mojego sprzętu (może niezbyt imponująca kolekcja, ale trochę mam).
Jeśli jest ktoś zainteresowany udzieleniem mi takiej pomocy, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Adam

!AGresT
15-07-2008, 22:50
Za podpowiedzią Jacka_Z, może być też obiektyw od RB, bo i tak w manualu pracuję.
Adam