Zobacz pełną wersję : szukam plecaka ... prośba o pomoc
witam
szukam plecaka pozwalającego zmieścić:
- D300 z podpiętym N80-200/2,8
- T17-50/2,8
- SB600
- +dwa małe obiektywy
ale: ma być to plecak z górną komorą do wykorzystania tradycyjnego, nie foto.
mam orion trekker II - za mały :(
myślę o K3, ale może ktoś ma jakieś inne propozycje
pozdrawiam
Maciek
Vanguard Kenline 52 polecam, miesci sie 300 sb600, N70-300, N16-85, stalka 50 filtry i inne duperele a przy okazji jest troche kieszonek zeby pochowac jakies napoje itd. W kazdym mediamarkt możesz go zobaczyć a potem no cóż allegro za połowę ceny niż w MM
http://www.taschenfreak.de/indexlisteart.htm
Ja proponuje K3, K3L, albo Naneu Pro Alphe.
Mam Naneu Pro Alphe i nosiłem w nim D50 z podpiętym 80-200, w wersji z D300 sprawdziłbym
przed zakupem czy się mieści na szerokość
dodatkowo jeszcze wchodziły ze dwa lub trzy szkła jeżeli są mniejsze, wkładane oczywiście
na "głębokość" plecaka, no i zostaje u góry komora na co chcesz.
W razie konieczności część foto można wyjąć i używać plecaka jako do czego dusza zapragnie.
Zaletą jest wg mnie oczywiście dostęp do częśći foto od strony pleców.
A dodatkowym atutem Alphy jest moim zdaniem "tornistrowy" wygląd.
Nie rzuca się w oczy, bo wygląda jak zwykły plecak turystyczno/szkolny.
dzięki za pomoc. idę oglądać K3.
pozdrawiam
Maciek
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.