dame
12-07-2008, 17:48
Czesc!
chciałbym udac się na galę boksu, zastanawiam sie jak sie do tego zabrac. Do tej pory boks ogladalem tylko w tv, ale od jakiegos czasu nie mam tv i dobrze mi z tym :) Tyle, ze teraz nie ma jak obejrzec zadnej gali.
Gdzie mozna dostac informacje o zblizajacych sie galach, ktore bede w Polsce? Gdzie kupic bilety?
Jak wyglada robienie zdjec ze zwyklych z miejsc dla zwyklych widzow? Czy wogole warto sie do tego zabierac, czy bez miejscowki dla prasy/fotoreporterow to nie ma sie do czego zabierac?
poprosze o podpowiedzi jak sie zabrac do tego tematu
chciałbym udac się na galę boksu, zastanawiam sie jak sie do tego zabrac. Do tej pory boks ogladalem tylko w tv, ale od jakiegos czasu nie mam tv i dobrze mi z tym :) Tyle, ze teraz nie ma jak obejrzec zadnej gali.
Gdzie mozna dostac informacje o zblizajacych sie galach, ktore bede w Polsce? Gdzie kupic bilety?
Jak wyglada robienie zdjec ze zwyklych z miejsc dla zwyklych widzow? Czy wogole warto sie do tego zabierac, czy bez miejscowki dla prasy/fotoreporterow to nie ma sie do czego zabierac?
poprosze o podpowiedzi jak sie zabrac do tego tematu