PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Photoshop'em PS3



Gacek80
11-07-2008, 19:33
Witam, od kilku dni jestem posiadaczem PS'a i dopiero się go ucze, ale mam problem nie do przejścia. Potrzebuje na jednej karcie otworzyć dwa orazki żeby z jednego przenieś zaznaczony element do drugiego. Niestety nie potrafię tego zrobić, otwierając drugi obrazek znika pierwszy. Proszę o pomoc a nie o lincz.
Pozdrawiam.

stig
11-07-2008, 19:38
Witam, od kilku dni jestem posiadaczem PS'a i dopiero się go ucze, ale mam problem nie do przejścia. Potrzebuje na jednej karcie otworzyć dwa orazki żeby z jednego przenieś zaznaczony element do drugiego. Niestety nie potrafię tego zrobić, otwierając drugi obrazek znika pierwszy. Proszę o pomoc a nie o lincz.
Pozdrawiam.Jak to znika? Moze wyjdz po prostu z trybu pelnoekranowego (klawisz F). Wciskaj do skutku, az zobaczysz zdjecie nie na calym pulpicie Shopa, tylko w okienku.
Zamiast sie rzucac od razu na robote, zacznij chociaz od przegladniecia helpa, bo z takimi problemami to daleko nie ujedziesz.
A na przyszlosc -- nie Photoshop PS3, tylko CS3.

Gacek80
11-07-2008, 20:06
sorry to jest CS3
Stig dzięki za "F"
Za bardzo jestem podniecony i zapomniałem o Help, jak tylko ochłone to zapoznam się z tą funkcją.
Jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź i pozdrawiam.

mpp
12-07-2008, 18:50
...ew. Window > Arrange > Tile Horizontally lub Tile Vertically

banan1955
05-08-2008, 22:07
okno ułóż- kaskada jesli otwierałes trzy fotki trzy Ci sie otworzą w obszarze roboczym

dzejms
05-08-2008, 22:30
Otwórz oba,

Zaznacz
CTR+C
CTRL+TAB
CTRL+V