PDA

Zobacz pełną wersję : D80 i SD 4GB Ultra II - jednorazowy problem?



martuf
11-07-2008, 12:47
witam,
zakupiłem ostatnio kartę Sandisk Ultra II 4Gb i przy pierwszy włożeniu i sformatowaniu w aparacie wszystko było ok. po wyciągnięciu i włożeniu ponownie, pojawił się CHR. Znowu wyciągnięcie i włożenie, i działa normalnie. Na razie (odpukać - puk puk puk) wszystko gra. Czy to był jednorazowy problem, czy powinienem się obawiać, że w ważnym momencie się obrazi?

Majek
11-07-2008, 12:54
No daje do myślenia trochę... Prawdopodobnie była to jakaś chwilowa przerwa na stykach, czy coś takiego... Coś się źle wyłożyło. Ale ziarno niepewności zasiane...

cookie
12-07-2008, 01:36
witam,
zakupiłem ostatnio kartę Sandisk Ultra II 4Gb i przy pierwszy włożeniu i sformatowaniu w aparacie wszystko było ok. po wyciągnięciu i włożeniu ponownie, pojawił się CHR. Znowu wyciągnięcie i włożenie, i działa normalnie. Na razie (odpukać - puk puk puk) wszystko gra. Czy to był jednorazowy problem, czy powinienem się obawiać, że w ważnym momencie się obrazi?

Siema.
Dobra dobra.. CHR czy CHA? Miałem ten sam problem z PQI 8GB SDHC.Chodziła i niechodziła - wymieniłem na Sandiska 4GB ultra II i śmiga jak masło..
jeśli CHA-to kopnięta karta-biegaj do wymiany, bo lepiej pobiec do sklepu niż płakać nad straconym materiałem..