PDA

Zobacz pełną wersję : Naprawa obiektywu w Szczecinie.



pablodesign
07-07-2008, 12:06
Witam!

Czy ktos wie gdzie moglbym w Szczecinie naprawic obiektyw Tair 135/2.8 ? Zablokowala sie przyslona na wartosci 5.6, dodatkowo widac ze jej otwor nie jest juz okregiem, listki sie zle ukladaja.

Znalazlem na google 2 zaklady:

"Compact" Stefan Marcinkiewicz
Szczecin, ul. Jagiellońska 67, tel. 091 4841337

Fotonaprawa "Prakticar" Zakład Usługowy Leszek Dąbrowski
Szczecin, ul. Dunikowskiego 22, tel. 091 4824637

W jednym ciagle odpowiada automatyczna sekretarka a w drugim poczatkowo bylo zajete a pozniej ze nr tel jest niedostepny :( Ostatnie wzmianki o tych firmach znalazlem z wrzesnia 2007, czy ktos wie czy te zaklady jeszcze istnieja?

Pozdrawiam.

pablodesign
10-07-2008, 10:35
No i sam sobie odpowiem. Zaklad Prakticar istnieje i wlasnie tam pojdzie moj obiektyw do naprawy. Szacunkowa cena naprawy to nie wiecej niz 100zl, czas naprawy do 10 dni. Prakticar wspopracuje z firma compact na jagiellonskiej (podworko od faster'a, naprzeciwko polmosu) i tam mozna zostawiac sprzet do naprawy.

Mam nadzieje ze te informacje sie komus przydadza.

Pozdrawiam.

bows108
10-07-2008, 17:49
Hej . Jesli firma Compact nadal tam istnieje , faktycznie wejscie do budynku od placu ( na prawo przy rampie - gdzie mieszcza sie rozne firemki) . Kompleks firm , skrzyzowanie Bohaterow Warszawy - Jagiellonska . Polmos jest zupelnie w innym miejscu , powyzej jakies 150 m , na grzbiecie gorki ul Jagiellonskiej w kierunku szpitala MSWiA . Pozdro !

bows108
10-07-2008, 17:51
A czekaj , no chyba ze chodzilo o sklep firmowy Polmosu w wiezowcu na tym skrzyzowaniu . To faktycznie , blizsza okolica ;)

Imacman
11-07-2008, 20:57
Fotonaprawa "Prakticar" Zakład Usługowy Leszek Dąbrowski
Szczecin, ul. Dunikowskiego 22, tel. 091 4824637Naprawiałem tam kiedyś pierścień pośredni Soligora i jestem zadowolony do tej pory z usługi. Mogę śmiało polecic. Pozdrawiam

Nikonozaur
21-07-2008, 00:26
Z tego co wiem facet z Dunikowskiego aparatów już nie naprawia. W tym samym miejscu mieści się też coś związane z foto, ale nie powiem co bo byłem tam tylko raz sfinalizować transakcję z Allegro. Może naprawiają tam szkła, trzeba tam się kopnąć i sprawdzić bo telefonu nie posiadam. Pozdrawiam.

pablodesign
22-07-2008, 10:27
Z tego co wiem facet z Dunikowskiego aparatów już nie naprawia. W tym samym miejscu mieści się też coś związane z foto, ale nie powiem co bo byłem tam tylko raz sfinalizować transakcję z Allegro. Może naprawiają tam szkła, trzeba tam się kopnąć i sprawdzić bo telefonu nie posiadam. Pozdrawiam.

Faktycznie, 'facet z Dunikowskiego' juz tam nie urzeduje, obecnie miesci sie tam komis fotograficzny (korzystalem i polecam). Natomiast Prakticar z Dunikowskiego nadal dziala i najwygodniej sie z nim kontaktowac wlasnie przez compacta.

JARON
15-12-2009, 19:16
...'facet z Dunikowskiego'... to Pan Leszek Dąbrowski, tel.: 660 870 026. Aktualnie firma ma siedzibę przy ul. Mieszka I (biurowiec koło przystanku autobusowego przed stacją benzynową BP, koło MEDIA MARKT ). Znam Leszka osobiście i zapewniam, że wciąż naprawia wszystko !!!

NiKtos
20-05-2013, 09:48
Firma jeszcze działa? Dzwoniłem, ale nikt nie odbiera.

NiKtos
20-05-2013, 15:55
...'facet z Dunikowskiego'... to Pan Leszek Dąbrowski, tel.: 660 870 026. Aktualnie firma ma siedzibę przy ul. Mieszka I (biurowiec koło przystanku autobusowego przed stacją benzynową BP, koło MEDIA MARKT ). Znam Leszka osobiście i zapewniam, że wciąż naprawia wszystko !!!


Zadzwoniłem pod 660 870 026, odebrałem pewien pan i mówi, że serwis jest na Mieszka I, a numer tam to 91 4841337... Dzwonię, dowiaduję się, że to Compact, a spec, który wykonuje naprawy jest na rehabilitacji w Bydgoszczy. Jest ktoś ze Szczecina i zna temat? :)

MAGREI
22-06-2017, 11:30
Podpinam się pod baaardzo stary wątek. Jeśli ktoś coś wie na temat j.w proszę o informację. Albo jest tu może ktoś kto się zna po prostu lepiej ode mnie na lustrzankach i mógłby obejrzeć mojego nikona d7100 i powiedzieć w czym tkwi problem.