PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie drukowac w warszawie w celach niekomercyjnych



dame
01-07-2008, 20:01
witajcie,

jakiś czas temu zrobiłem bardzo ładny portret (niestety z braku zgody osoby nie mogę go umieścic w necie), podziwiam systematycznie (od 2 miesięcy) i ostatnio doszedłem do wniosku, że zdjęcie jest na tyle ładne, że pora na wykorzystanie tych mln px w aparacie i chcę coś wydrukowac.

Ponieważ docelowo chciałbym wydrukowac A3, szukam przyzwoitego druku w centrum warszawy, dla zaawansowanego fotoamatora. Mam eizo s1931 i chciałbym żeby barwy na zdjęciu (w szczególności WB) były dobrze zbliżone do tego co mam na monitorze. Załóżmy, że monitor jest wyregulowany tak dobrze jak się da.

Tak sobie kombinuję, że w takim miejscu mógłbym podrukowac mniejsze formaty - celem skonfrontowania obrazu na monitorze z wydrukiem, a potem może oddalbym do jakiegos uznanego miejsca, o ktorych wiecej jest w sieci (typu skanowanie.com.pl)

i jeszcze jedno - moze to naiwne, ale nie orientuje sie gdzie w stolicy (najlepiej w centrum) mozna wybrac jakies Passe-partout? sklepy online jakos nie przemawiaja mi do wyobrazni...

edit: zapomnialem dodac, ze juz szukalem na forum ale jakos (ku mojemu zdziwieniu) odnalazlem tylko post o drukowaniu w celach wystawowych (przegiecie w moim przypadku).

sawi
01-07-2008, 20:49
i jeszcze jedno - moze to naiwne, ale nie orientuje sie gdzie w stolicy (najlepiej w centrum) mozna wybrac jakies Passe-partout? sklepy online jakos nie przemawiaja mi do wyobrazni...


Dosc spory wybor ram, antyram, passe-partout - czy to gotowych, czy kartonow do samodzielnego wyciecia jest w sklepie na ulicy Szkolnej 5 (odchodzi od Swietokrzyskiej tuz przy skrzyzowaniu z Marszalkowska), a przy okazji ceny wydaja sie przyzwoite.

dame
02-07-2008, 17:05
dzięki i za tą informację. A pamiętasz może do której mają tam otwarte?

Czy nikt nie zna żadnych przyzwoitych miejsc do druku w warszawie?

Ewci@
07-08-2008, 13:42
a moze profilab na dzikiej http://www.profilab.pl/site/02_lokalizacje.html

ja tam sporo zdjec wywolywalam i zawsze w 100% bylam zadowolona