PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia w ruchu



bialy260
09-05-2006, 19:52
Mam pytanko mam nikona D70s zaczynam sie nim dopiero bawic i ostatnio bylem w ZOO ale nie szukalem tam swoich potomkow:) po prostu chcialem zaczac robic fotki no i miałem mały problem z robieniem zdjęć w ruchu zwierzątkom które biegały sobie w klatkach zdjęcia sa po prostu nieostre delikatnie rozmazane czego za dużo ustawilem czego za mało? Proszę o porade jak najlepiej ustawiac parametry pod takie zdjęcia typowe w ruchu DZIĘKI

JK
09-05-2006, 19:59
bialy260, znowu marudzisz. Kup wreszcie jakąś książkę i poczytaj. Są tyko trzy parametry, które mają na to wpływ: przysłona, czas i czułość. I wszystko to można zmieniać, a jak to zmieniać to niestety trzeba zrozumieć. W książkach o fotografii, nawet tych najbardziej ogólnych wszystkie te problemy są bardzo jasno i prosto opisane - z przykładami.

Leon13th
09-05-2006, 20:45
Zajrzyj sobie tutaj > http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4265

pebees
09-05-2006, 21:32
JK, no wiesz co.. obrazę się, marudzenie to zarezerwowane dla mnie jest.. było chyba zresztą.. chlip chlip.. ;-)

krystek
09-05-2006, 23:13
ustaw sobie tryb sportowy jak jest i sie ciesz

david
29-05-2006, 23:35
Ja rzuciłbym zwierzakom kanapkę z dobrym środkiem na spanie i poczekał aż zasną.