PDA

Zobacz pełną wersję : Joe McNally



Motorniczy
28-06-2008, 00:41
Zobaczcie jak się świeci :

http://youtube.com/watch?v=90mlK8ktV68

zwolak
28-06-2008, 12:57
Jakby dali te zdjęcia na tutejsze forum do oceny, to:
a. krzywy horyzont
b. obcięte ręce
c. zbyt duże przerysowania.
:mrgreen:

haki
28-06-2008, 14:26
ostatnie zdjecie nawet ok a takto.(?)

rabijki
28-06-2008, 14:48
bo na forum jest wielu madrych nieslychanie ludzi ktorzy gdyby mieli cos takiego zrobic, albo mowiac wprost przez tak wiele lat pracowac na tak wyrownanym poziomie pzy tak roznych tematach to by wymiekli natychmiast. stad krzywe horyzonty i inne duperele zamiast oceny zdjecia jako zdjecia
olo

Motorniczy
29-06-2008, 01:05
bo na forum jest wielu madrych nieslychanie ludzi ktorzy gdyby mieli cos takiego zrobic, albo mowiac wprost przez tak wiele lat pracowac na tak wyrownanym poziomie pzy tak roznych tematach to by wymiekli natychmiast. stad krzywe horyzonty i inne duperele zamiast oceny zdjecia jako zdjecia
olo

Prawda . Pozdrawiam

marszull
29-06-2008, 02:32
ale szczerze mowiac to zdjecia jakos mnie nie powalaja

RAF
29-06-2008, 11:24
ale szczerze mowiac to zdjecia jakos mnie nie powalaja
lepiej obejrzeć jego pf: http://www.joemcnally.com/portfolio/ , imo świeci znakomicie.

Motorniczy
29-06-2008, 13:20
lepiej obejrzeć jego pf: http://www.joemcnally.com/portfolio/ , imo świeci znakomicie.

wiadomo :)

rabijki
29-06-2008, 14:41
marszull

to zrob takie albo lepiej rob takie regularnie na kazdym zleceniu:-)

marszull
29-06-2008, 16:43
Portfolio jest naprawde ok.