Zobacz pełną wersję : PQI 8GB i bank zdjęć
mam pytanko czy to wina karty czy d300, nie mogę wyzwolić z tą kartą migawki , a jesli już to fotki są bardzo czarne, pomogło wyłączenie i włączenie body, na 4 GB śmiga bez problemu. i jeszcze jedno, brak fotek jwst w niektórych miejscach karty nr zdjęcia 103....543.......712...dzięki za podpowiedzi...
To raczej karta.
Ja z moją 8 GB nie mam żadnych problemów.
Skałniam sie, że to wina karty...sam chciałem kupic PQI 8GB, bo cena kusiła, ale słyszałem wiele negatywnych opinii, zarowno o CF jak SD jeśli chodzi o 8GB! Za to o 4GB PQI juz takich nie znalazłem!
ja też z 4 GB nie mam problemów, spróbuję zformatować parę razy na kompie i w body, może pomoże defragmentacja w przeciwnym razie kosz.....no cóż za tanie pieniądze............:-D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.