PDA

Zobacz pełną wersję : Nikkor 85mm f1.8D



odie83
25-06-2008, 22:59
Szukam kogoś z Poznania lub Ostrowa Wlkp. (i okolic), kto pożyczyłby mi to szkło na weekend w celu małego przetestowania i utwierdzenia się w słuszności późniejszego kupna tego cuda ;)
W zamian oferuję swojego Tamrona 17-50 f2.8 (Japan)
Termin do uzgodnienia, ale mam na myśli okres między połową lipca, a połową sierpnia.
Na razie się chcę zorientować czy jest ktoś, kto zgodziłby się na taką czasową wymianę...

pebees
25-06-2008, 23:07
Szukam kogoś z Poznania lub Ostrowa Wlkp. (i okolic), kto pożyczyłby mi to szkło na weekend w celu małego przetestowania i utwierdzenia się w słuszności późniejszego kupna tego cuda ;)
W zamian oferuję swojego Tamrona 17-50 f2.8 (Japan)

Ja się oferuję, ale już, takiej okazji dawno nie było, by w zamian za pożyczkę na weekend dostać tamrona! :D :D :D

odie83
25-06-2008, 23:19
Ja się oferuję, ale już, takiej okazji dawno nie było, by w zamian za pożyczkę na weekend dostać tamrona! :D :D :D
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=63346
przecież jeszcze go nie kupiłeś :D

Skoro już to za tydzień, bo w ten weekend wyjątkowo pracuję od rana do wieczora.
...ale jak mielibyśmy się wymienić? :confused:
Chyba, że to ja go "kupię", a do Ciebie pojedzie Tamron ;p

pebees
25-06-2008, 23:28
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=63346
przecież jeszcze go nie kupiłeś :D

A co za problem, kurde, za pożyczenie szkła dostanę Tamrona 17-50/2.8. Zaraz kupię tego Nikkora i Ci wyślę, odeślesz w poniedziałek razem z Tamronem :D


Chyba, że to ja go "kupię", a do Ciebie pojedzie Tamron ;p
No to kupuj, bez pożyczania też przyjmę Tamrona ;-)

A tak poważniej - na pewno znajdzie się ktoś niedaleko, kto pozwoli Ci pobawić się obiektywem :)

odie83
25-06-2008, 23:44
Czy ja naprawdę aż tak dwuznacznie to ogłoszenie napisałem? ;P

odie83
01-07-2008, 06:17
nadal aktualne

nikonowiec
01-07-2008, 09:31
Czy ja naprawdę aż tak dwuznacznie to ogłoszenie napisałem? ;P

Nie przejmuj się. Tu, niektórzy do wszystkiego się doczepiają. Tacy to już malkontenci.

Madziulek
01-07-2008, 09:42
o ile będę w tym czasie w Poznaniu i nie będzie mi potrzebny, mogę pożyczyć.
Pisz na PW jak już będziesz wiedział na kiedy.

odie83
02-07-2008, 21:05
o ile będę w tym czasie w Poznaniu i nie będzie mi potrzebny, mogę pożyczyć.
Pisz na PW jak już będziesz wiedział na kiedy.
Dzięki :D
Na pewno się odezwę... W sumie to nie musi być weekend, ale tak byłoby lepiej. Myślę, że każdy termin po 12 lipca by mi pasował, ale napiszę jeszcze z konkretną propozycją ;)