PDA

Zobacz pełną wersję : |poszukuje| Program zgrywający z mozliwością grupowania



Pbrzuch
07-05-2006, 12:36
Hej

poszukuję programu/automatu który potrafi po podłączniu aparatu potrafi
zgrać zdjęcia, zrobić rename wg daty zdjęcia a następnie pogrupuje zdjęcia
w katalogi wg daty utworzenia.

Wcześniej korzystałem z canona a60 i ichniejszy program ZoomEXBrowser
potrafił takie cudo zrobić.

mam dużą kartę, na której znajduje się kilka sesji w chwili zgrywania,
stąd taki programik byłby pomocny.

teraz korzystam ze zdrywacza ACDSee, tyle że ten może założyć katalog wg daty
zgrywania:(

Obiło się Wam coś takiego o oczy?

pb

stig
07-05-2006, 20:10
Dla kilku sesji to kilka wcisniec klawiszy w TotalCommanderze. Rename wg zadanego wzorca, a nastepnie zalozenie kilku katalogow i przeniesienie plikow -- przeciez to raptem kilka sekund. Potrzebny Ci do tego specjalny program? ;)

zuto
07-05-2006, 21:07
@stig
tutaj nie chodzi o to co mozna samemu zrobić, ale w czym nas może wyręczyć jakiś malutki programik. ja cos takiego miałem kiedyś przy małpce Casio. taki własnie malutki programik który zgrywając fotki z karty jednoczesnie katalogował je wg. daty wykonania fotki. w sumie małe "byleco" ale też czasem mi tego "byleco" brakuje. dołaczam sie do Pbrzuch z pytaniem czy ktoś gdzieś przypadkiem czegoś takiego nie znalazł...

stig
07-05-2006, 21:16
tutaj nie chodzi o to co mozna samemu zrobić, ale w czym nas może wyręczyć jakiś malutki programik.
Staram sie to zrozumiec... :) Byloby mi latwiej, gdyby taka "praca" polegala na recznej zmianie nazwy kazdego pliku i rownie recznym przenoszeniu kazdego z osobna do innego katalogu. A w kazdym przypadku (dobry manager plikow, czy najzwyklejszy browser zdjec) trwa to kilka sekund... :D

groseb
07-05-2006, 23:12
NC to potrafi.

witkow
08-05-2006, 13:11
Ja proponuję Downloader Pro (http://www.breezesys.com/Downloader/index.htm) Program ten ma duże możliwości co do nazw plików i katalogów.

Pbrzuch
08-05-2006, 15:51
dzieki

[ Dodano: Pon 08 Maj, 2006 ]
NC nie ma opcji downloadu plików a aparatu - niestety:(
przeszukałem wdłuż i wszerz (wersja 4.4)