Zobacz pełną wersję : D200 Czy D80 Co Mam Kupić ????
Proszę O Radę Co Mam Kupić D200 Czy D80 , Robię Fotki W Jpge , Kiedyś Fociłem Zawodowo ????
Kiedyś Fociłem Zawodowo ????
Zawodowo ? tzn ?
Co będziesz fotografował ?
Korzystanie z szukajki nie boli ! - link (http://forum.nikon.org.pl/archive/index.php?t-12696.html) i link (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=27146) . Myślę ze w tych dwóch wątkach zostało powiedziane naprawdę wiele, jak nie wszystko.
D200 to większy i lepszy brat D80 i do tego uszczelniony. Jak robisz w jpge to może lepiej S5pro, wychodzą lepsze z puszki. S5pro to na wygląd to samo co D200, tylko inna matryca i soft.
Na Twoim miejscu bral bym D200, ktory jest teraz w swietnej cenie, glownie ze wzgledu na uszczelnienia.
Dzięki za linki , nie pomyślałem.
masz D80 i jak ??? zamienił byś bez wachania na D200 ?? słyszałem że d80 jest lepszy w jpge ??
interesuje mnie tylko nikon , dzięki za radę.
Po co zakładasz w dwóch działach ten sam temat?
masz D80 i jak ??? zamienił byś bez wachania na D200 ?? słyszałem że d80 jest lepszy w jpge ??
Powiem Ci, ze bym zmienil. Faktycznie D80 produkuje troche lepsze jpgi, ale mnie kusi w D200 troszke inny algorytm pomiaru swiatla w matrixie, bardziej mi lezy niz ten w D80 ( bo w D80tce pomiar przywiazuje spora wage do punktu gdzie byla ustawiona ostrosc). Do tego te uszczelnienia :) Jesli bedziesz uzywal aparatu zawodowo to naprawde D200 bedzie lepszym wyborem.
jeszcze raz dzięki , właśnie zamówiłem d200 z tamronem 17-50 , mam nadzieję że będę zadowolny. Kiedyś robiłem fotki zawodowo jeszcze na anologach , nie wspominając o wygranych konkursach i moich wystawach. Teraz chciałbym troszkę z sentymentu do tego powrócić ale tylko amatorsko. Pozdrawiam.
Bedziesz zadowolony :) Tylko jak Ci przyjdzie ten zestaw to sprawdz sobie od razu BF/FF z tym Tamim, bo licho nie spi. W razie czego poprosisz o wymiane szkla.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.