PDA

Zobacz pełną wersję : ML-L3 w d300?



Dziurex
18-06-2008, 22:39
Witam, czy pilot ML-L3 będzie współpracował z d300?

bragjure
19-06-2008, 16:54
...Niestety nie będzie:-(