slanting_eye
17-06-2008, 23:28
czy ktos mial doczynienia z ta drukarka?
zastanawiam sie nad kupnem i interesuje mnie zuzycie tuszu.
chcialbym drukowac glownie na plotnie (jakies 80%) w dobrej jakosci dla formatu 40x60
dzieki
zastanawiam sie nad kupnem i interesuje mnie zuzycie tuszu.
chcialbym drukowac glownie na plotnie (jakies 80%) w dobrej jakosci dla formatu 40x60
dzieki