PDA

Zobacz pełną wersję : nad morze mi się zachciało



robin102
17-06-2008, 11:24
Chce w lipcu wybrać się nad nasz piękny Bałtyk, preferuję Półwysep Helski, acz niekoniecznie.
Może znacie jakieś sprawdzone miejsca kwaterunku warte polecenia, żeby wygodnie i czysto było :) dostęp do kuchni też konieczny i bliskokość morza to ważna sprawa. Może ktoś z Waszych znajomych wynajmuje fajne kwatery? Wiem, wiem, tysiące ofert w sieci jest, ale szukam czegoś pewnego na 102 bez skuchy i rozczarowania.
Z góry dzięki serdeczne.

tzk
17-06-2008, 17:17
Chce w lipcu wybrać się nad Nasz piękny Bałtyk, preferuje półwysep helski, acz nie koniecznie.
Może znacie jakieś sprawdzone miejsca kwaterunku warte polecenia, żeby wygodnie i czysto było :) dostęp do kuchni też konieczny i bliskokość morza to ważna sprawa. Może ktoś z Waszych znajomych wynajmuje fajne kwatery. Wiem, wiem tysiące ofert w sieci jest, ale szukam czegoś pewnego na 102 bez skuchy i rozczarowania.
Z góry dzięki serdeczne.

Zobacz: Rewal - Plaża, Pogorzelica - Sandra tylko nie wiem jak z miejscami.

Czornyj
17-06-2008, 23:40
Zobacz: Rewal - Plaża, Pogorzelica - Sandra tylko nie wiem jak z miejscami.

Z Sandrą może być mały problem, chyba że chodzi o Sandrę SPA. No i to prawie drugi koniec wybrzeża :lol:

tzk
18-06-2008, 17:25
Z Sandrą może być mały problem, chyba że chodzi o Sandrę SPA. No i to prawie drugi koniec wybrzeża :lol:

A nie wiem czy SPA czy nonSPA. Kiedyś była Sandra i tyle. Miało być nad morzem ;)

Czornyj
18-06-2008, 17:33
Aaaa, to chyba dawno nie byłeś. Do Sandry dobudowano Sandrę SPA. Ogólnie opcje są: Sandra, Sandra SPA, Sandra domki i Kaja domki (z możliwością korzystania z basenów Sandry)

tzk
19-06-2008, 12:38
Aaaa, to chyba dawno nie byłeś. Do Sandry dobudowano Sandrę SPA. Ogólnie opcje są: Sandra, Sandra SPA, Sandra domki i Kaja domki (z możliwością korzystania z basenów Sandry)

To się Panie narobiło :)

MarS
19-06-2008, 22:46
To się Panie narobiło :)
ano się narobiło .... i wyszedł z tego totalny kołchoz, kiedyś było fajnie ale teraz nie za bardzo, jak np do recepcji jest dwudziestoosobowa kolejka itd itp

mmfoto
27-06-2008, 22:33
mogę zaproponować Gdynię. Mam akurat wolne mieszkanie w domu jednorodzinnym. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne wejście. 4 km do plaży w śródmieściu, do Helu "tramwaj wodny". Dobre miejsce na wypady po okolicy. Mieszkanko pomiści 3- 4 osoby (60-zł/dobę - za całość). Tel. 058 627 05 28, kom. 506 898 102.

kajambol
29-07-2009, 17:41
Ja tam co roku do Sandry jeżdże, jak nie ma pogody to przynajmniej na basen można pójść i patrzeć jak leje z ciepłego jaccuzi :):)

ekonet
30-07-2009, 00:50
Ja tam co roku do Sandry jeżdże, jak nie ma pogody to przynajmniej na basen można pójść i patrzeć jak leje z ciepłego jaccuzi :):)
Czy Kolega tu czasem reklamą ośrodka się nie trudni...?

mpwt
30-07-2009, 12:16
Czy Kolega tu czasem reklamą ośrodka się nie trudni...?

:D

mishieck
30-07-2009, 14:58
Czy Kolega tu czasem reklamą ośrodka się nie trudni...?


Gdzież tam - 4 posty, 4 o Sandrze. To zapewne przypadek. ;D

Władca Pixeli
31-07-2009, 06:03
Ja tam co roku do Sandry jeżdże, jak nie ma pogody to przynajmniej na basen można pójść i patrzeć jak leje z ciepłego jaccuzi :):)
O ile nie ma jakiś remontów :mrgreen:

pinio
03-08-2009, 12:14
Jak obecnie wygląda wypełnienie turystami nad naszym morzem? Można jechać śmiało w ciemno i szukać na miejscu noclegów, czy raczej same ochłapy i zatęchłe norki pozostały? Wybieram się za tydzień kameralnie w dwie osoby, więc spory domek nie wchodzi w rachubę, za to miejsce musi być ciche i spokojne, blisko morza. Jakiś fajny pensjonacik lub samodzielny apartamencik się marzy :)
Biedronki z Pobierowa i okolic poszły już sobie, czy dalej nie dają spokoju urlopowiczom?

bth
03-08-2009, 13:33
Nie radzę w ciemno, siedzę właśnie w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślanej - co chwila odbija się ktoś kto puka i pyta o pokoje.

MarS
03-08-2009, 14:32
W ciągu najbliższych dwuch tygodni czyli tak do 16.08 to o jeździe w ciemno jak się chce coś sensowanego znaleść to radzę zapomnieć

onaaa
13-08-2009, 19:45
witam. ja szukam jakiegos cichego, milego miejsca niedaleko morza tj. malo ludzi i miejsce na namiot. myslalam o wiosce Czołpino tylko ze niewiele informacji mozna na temat tego miejsca znalezc, tyle tylko, ze dobrze miec tam rower bo daleko chociazby do sklepu. nie preferuje zatloczonych plaz niedaleko znanych miast. choc tez wlasnie zbyt daleko jakiejs cywilizacji bym nie chciala, bo sklep sie przyda :) jest ktos w stanie mi cos polecic? bo chce sie wybrac w najblizszych dniach.

pppppp
14-08-2009, 08:17
witam. ja szukam jakiegos cichego, milego miejsca niedaleko morza tj. malo ludzi i miejsce na namiot. myslalam o wiosce Czołpino tylko ze niewiele informacji mozna na temat tego miejsca znalezc, tyle tylko, ze dobrze miec tam rower bo daleko chociazby do sklepu. nie preferuje zatloczonych plaz niedaleko znanych miast. choc tez wlasnie zbyt daleko jakiejs cywilizacji bym nie chciala, bo sklep sie przyda :) jest ktos w stanie mi cos polecic? bo chce sie wybrac w najblizszych dniach.

Poddębie - koło Rowów, cisza i spokój