PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia Zeiss 24-70 / 2,8 na pełnej klatce



lesiu999
13-06-2008, 18:11
Oczywiście na analogu.

Jakiś czas temu obiecałem że jak zakupie to zrobię parę fotek więc są :)

Przepraszam za skany ale to z labu, co do samych zdjęć to zapraszam na stronę KKM'u ;)

http://klubkm.pl/forum/showthread.php?p=596963#post596963

a przy okazji co myślicie o skanerze Epson V700 ?? nada to się na negatywy ??

lesiu999
13-06-2008, 18:35
poprawiłem linka bo wskazywał jakoś dziwnie....

MikeP
13-06-2008, 20:03
Moze nie jestem zbyt bystry, ale czemu na tych zdjeciach jest taki szum?

Pozdrawiam

lesiu999
13-06-2008, 20:05
nie szum a ziarno :) bo to błona filmowa jest :)

MikeP
13-06-2008, 20:08
aaaa :) no to nie jestem bystry jak juz pisalem :D

Pozdrawiam

icek
02-07-2008, 09:17
yyy pomyłka

sailor
02-07-2008, 12:20
nie szum a ziarno :) bo to błona filmowa jest :)
no i?
cos te zdjecia maja wniesc lub pokazac? bo jak na razie tylko pokazuja ze fotograf potrafi nacisnac spust migawki

ps. popraw prosze nazwe miasta w profilu bo zgrzyta mi w zebach literowka zrobiona w nazwie rodzinnych stron

lesiu999
11-07-2008, 13:33
Sailor, ale czego oczekujesz?? to miał być mały szybki test szkła a nie umiejętności artystycznych :)

edit: nazwę już poprawiłem, choć co za różnica...... i tak to nie moje rodzinne miasto.... ja tu tylko mieszkam :)