Zobacz pełną wersję : Zdjęcia Zeiss 24-70 / 2,8 na pełnej klatce
lesiu999
13-06-2008, 18:11
Oczywiście na analogu.
Jakiś czas temu obiecałem że jak zakupie to zrobię parę fotek więc są :)
Przepraszam za skany ale to z labu, co do samych zdjęć to zapraszam na stronę KKM'u ;)
http://klubkm.pl/forum/showthread.php?p=596963#post596963
a przy okazji co myślicie o skanerze Epson V700 ?? nada to się na negatywy ??
lesiu999
13-06-2008, 18:35
poprawiłem linka bo wskazywał jakoś dziwnie....
Moze nie jestem zbyt bystry, ale czemu na tych zdjeciach jest taki szum?
Pozdrawiam
lesiu999
13-06-2008, 20:05
nie szum a ziarno :) bo to błona filmowa jest :)
aaaa :) no to nie jestem bystry jak juz pisalem :D
Pozdrawiam
nie szum a ziarno :) bo to błona filmowa jest :)
no i?
cos te zdjecia maja wniesc lub pokazac? bo jak na razie tylko pokazuja ze fotograf potrafi nacisnac spust migawki
ps. popraw prosze nazwe miasta w profilu bo zgrzyta mi w zebach literowka zrobiona w nazwie rodzinnych stron
lesiu999
11-07-2008, 13:33
Sailor, ale czego oczekujesz?? to miał być mały szybki test szkła a nie umiejętności artystycznych :)
edit: nazwę już poprawiłem, choć co za różnica...... i tak to nie moje rodzinne miasto.... ja tu tylko mieszkam :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.