Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] Slow flow
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
jacek.gold
13-06-2008, 10:58
fajne ale ja bym widział tylko ponton z dziewczyną i cień bez boków
wtedy by lewitowała
ciężko kadrować, cholerka
jacek.gold
13-06-2008, 11:12
jak ciężko?
ja już sprawdziłem
Jak na wakacyjną fotkę, dla mnie kadr O.K., ale BW do tego nie pasuje. Jeśli w BW to kadr jak mówi Jacek i będzie lepiej. Tym bardziej w tej kategorii.
P.S. Heh, Stalis... Miło powspominać :D
Jak na wakacyjną fotkę, dla mnie kadr O.K., ale BW do tego nie pasuje. Jeśli w BW to kadr jak mówi Jacek i będzie lepiej. Tym bardziej w tej kategorii.
P.S. Heh, Stalis... Miło powspominać :D
Skąd wiesz, że to Stalis???
BW musi zostać bo na takim filmie zostało zrobione! Co do kadrowania to próbowałem, ale nie podchodziło mi, wolę szeroko, z gestem, poza tym ginie kontekst.
tharatyn
13-06-2008, 12:36
Bardzo mi się podoba tak jak jest....
Motorniczy
13-06-2008, 12:44
Wszystko jest OK - to jest zdjęcie w stylu " jeden z najbardziej znanych fotografów na świecie prezentuje swoje prace w galerii ..." ale , że jest znany to trzeba pójść i się zachłysnąć " na sucho " fotografią bardzo znanej osoby w basenie , której to w ogóle jej nie widać ( zasłaniając się formą i manierą kadrowania ) ale ważne , że podczas prywatnej wizyty u tej właśnie znanej osoby - znany też fotograf zrobił od niechcenia kolejne dzieło :) Pozdrawiam
głupio tak znowu po innych powtarzać (od pierwszego rzutu okiem mi do głowy ta lewitacja przyszła), więc napiszę coś innego:
fajnie że robisz na filmach, i to czarno-białych :)
i nawet całkiem porządnie te skany wyglądają
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.