PDA

Zobacz pełną wersję : Czytnik Sandisk Extreme USB 2.0 3w1 - problem



P.M.
08-06-2008, 15:47
Posiadam wyżej wymieniony czytnik od ok 2 tyg i po wczorajszym zmierzeniu że 4x tańsza hama zgrywa dane kilka razy szybciej coś mnie naszło żeby sprawdzić jego prędkość. Zamiast deklarowanych ~16mb/s ma ok 0,5 mb/s. Wykluczam winę portu USB, bo testowane na dwóch komputerach, do tego jak pisałem hamo-wy czytnik dawał radę.

Wymiana?

Aha, testowane ATTO.

markB
10-06-2008, 16:04
Wygląda coś nie tak z czytnikiem, ale zależy jakie dane były zgrywane.

P.M.
10-06-2008, 20:43
JPG, z 5D i D300.

ezin
11-06-2008, 13:29
dziwna sprawa, przymierzam się do kupna jakiegoś dobrego czytnika i myślałem właśnie o Sandisku extreme. Ciekawe jak inni wypowiedzą się na ten temat.



A gdzie kupowałeś? Sklep czy allegro? Może podróba?

P.M.
11-06-2008, 16:25
RAM.net, raczej oryginał. Nie jestem specem od czytników ale wygląda wszystko ok ;) Pudełko oryginalne sandiskowe.