Rothar
06-06-2008, 15:26
Witam,
Chce zrobic zwykla pozioma panorame z trzech klatek,
czy zamiast panoramicznych glowic (manfrotto, panorasmus, nodal ninja, etc.)
moge uzyc sanek macro takich jak TE (http://cgi.ebay.co.uk/Velbon-4-Way-Super-Mag-Macro-Slider-Rail-for-Camera-K5G_W0QQitemZ190227577497QQihZ009QQcategoryZ97006Q QssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem) lub TE (http://www.alanwood.net/photography/olympus/focusing-rail.html) do znalezienia punktu wezlowego?
Konkretnie, czy przy d300 i AF 20mm f/2.8 sanki nie beda za krotkie?
Z gory serdecznie dziekuje.
Chce zrobic zwykla pozioma panorame z trzech klatek,
czy zamiast panoramicznych glowic (manfrotto, panorasmus, nodal ninja, etc.)
moge uzyc sanek macro takich jak TE (http://cgi.ebay.co.uk/Velbon-4-Way-Super-Mag-Macro-Slider-Rail-for-Camera-K5G_W0QQitemZ190227577497QQihZ009QQcategoryZ97006Q QssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem) lub TE (http://www.alanwood.net/photography/olympus/focusing-rail.html) do znalezienia punktu wezlowego?
Konkretnie, czy przy d300 i AF 20mm f/2.8 sanki nie beda za krotkie?
Z gory serdecznie dziekuje.