Bonthyc
29-05-2008, 15:50
Witam,
Nastał i dla mnie czas kiedy to posiadana przeze mnie torba zrobiła się za mała (Naneu Pro Military Sierra), w Saturnie oglądałem Nove 4 i wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Wielkością zewnętrzną nie różni się zbytnio od mojej Naneu Pro, natomiast środek sprawiał wrażenie pojemniejszego. Biorę pod uwagę również Rezo 190, jest podobnych rozmiarów, niestety tej torby nie było mi dane "zmacać". Z tego co się zorientowałem na podstawie zdjęć znalezionych w sieci to Rezo otwiera się "w dobrą stronę" umożliwiając łatwiejszy dostęp do wnętrza gdy torba jest na ramieniu. Ciężko mi cokolwiek więcej stwierdzić oglądając i porównując te torby w internecie. Prosiłbym, aby użytkownicy tych toreb podzielili się ze mną swoimi odczuciami. Co się w nich Wam podoba, a co nie. Ile udało wam się włożyć (tak bez upychania na siłę) do tych toreb? U mnie priorytetem jest zmieszczenie D50+N18-70, N70-300VR, N50f/1.8, telekonwertera kenko 1.4, SB600 w pokrowcu SS600 i trochę dupereli takich jak dyfuzor, filtry, zapasowe akumulatory, karty pamięci, średniej wielkości gruszka, ładowarka do EN-EL3e oraz akumulatorków AA trochę kabli no i dobrze by było jakby zostało trochę wolnego miejsca na portfel, klucze czy komórkę. A może ktoś poleciłby jeszcze jakąś inną torbę (jeżeli tak to jaką)?
Pozdrawiam,
Nastał i dla mnie czas kiedy to posiadana przeze mnie torba zrobiła się za mała (Naneu Pro Military Sierra), w Saturnie oglądałem Nove 4 i wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Wielkością zewnętrzną nie różni się zbytnio od mojej Naneu Pro, natomiast środek sprawiał wrażenie pojemniejszego. Biorę pod uwagę również Rezo 190, jest podobnych rozmiarów, niestety tej torby nie było mi dane "zmacać". Z tego co się zorientowałem na podstawie zdjęć znalezionych w sieci to Rezo otwiera się "w dobrą stronę" umożliwiając łatwiejszy dostęp do wnętrza gdy torba jest na ramieniu. Ciężko mi cokolwiek więcej stwierdzić oglądając i porównując te torby w internecie. Prosiłbym, aby użytkownicy tych toreb podzielili się ze mną swoimi odczuciami. Co się w nich Wam podoba, a co nie. Ile udało wam się włożyć (tak bez upychania na siłę) do tych toreb? U mnie priorytetem jest zmieszczenie D50+N18-70, N70-300VR, N50f/1.8, telekonwertera kenko 1.4, SB600 w pokrowcu SS600 i trochę dupereli takich jak dyfuzor, filtry, zapasowe akumulatory, karty pamięci, średniej wielkości gruszka, ładowarka do EN-EL3e oraz akumulatorków AA trochę kabli no i dobrze by było jakby zostało trochę wolnego miejsca na portfel, klucze czy komórkę. A może ktoś poleciłby jeszcze jakąś inną torbę (jeżeli tak to jaką)?
Pozdrawiam,