PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Landszaft z Bagna Jacka kolo Wesołej



Niedzwiedz
26-04-2006, 13:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

landszaftow no ja nie umiem ale mi sie podobalo miejsce wiec sie podziele

Czornyj
26-04-2006, 13:53
Jak nie umiesz, jak umiesz! Bardzo fajne!

kloseque
26-04-2006, 15:59
I mnie się podoba!

Vadim
26-04-2006, 17:10
Bagno, a takie urokliwe. Ładne.

stig
26-04-2006, 18:50
Ucze się pisać bezwzrokowo, dlatego mam dużo literówek
Sorry za OT.
Pisanie bezwzrokowe polega na patrzeniu na ekran i nie obserwowaniu klawiatury. Patrzac na ekran masz te przewage, ze widzisz efekt walenia w klawiature -- w zwiazku z tym, dostrzegasz wiecej bledow (w tym wlasnie literowek). Skad wiec wytrzasnales to usprawiedliwienie, ktore masz w sigu? ;)

Niedzwiedz
26-04-2006, 18:56
stig, bo nie trafiam czasem w klawiaturke ai na tym wlasnie polega nauka :), pisanie bezwzrokowe to przedewszystkim szybkosc pisania i na tym m i wsumie zalezy jak musze spojzec lub wracac by porawiac to juz jest wtedy lipa

P.S nie pisze profesjonalnie na 10 palcy tylko jak zwykle na 2 narazie ;)

Czornyj
26-04-2006, 18:58
P.S nie pisze profesjonalnie na 10 palcy tylko jak zwykle na 2 narazie ;)
To ucz się od razu pisać wszystkimi palcami, inaczej to to nie ma kompletnie sensu :D Nie nauczysz się pisać bezwzrokowo dwoma palcami, bo za dużo przy tym machania łapami

Niedzwiedz
26-04-2006, 19:05
Czornyj, widzisz jest tak ze w 80% trafiam w klawiature a do pisania na 10 palcy na tych klawiaturkach mini to no moje lapki sie nie nienadadza (mam 191cm wzrostu ,waski w barach ale lapki mam jak bochenki chlebka)

a wogole to jeszcze czasem zdaza mi sie robic bledy ortograficzne , nie uzywam polskich znakow i znakow interpunkcyjnych ale pisanie na 2 palce przydaje mi sie czasem w pracy jak

stig
26-04-2006, 19:23
stig, bo nie trafiam czasem w klawiaturke ai na tym wlasnie polega nauka :), pisanie bezwzrokowe to przedewszystkim szybkosc pisania i na tym m i wsumie zalezy jak musze spojzec lub wracac by porawiac to juz jest wtedy lipa Ale na co masz spojrzec? Przeciez wlasnie piszac ze wzrokiem wlepionym w monitor, dostrzegasz wiecej bledow. Nauka pisania bezwzrokowego nie polega na jak najszybszym napierdzielaniu w klawisze. Tu przede wszystkim chodzi o to, zeby nauczyc sie przyporzadkowania kazdemu z palcow -- danej grupy klawiszy. Dopiero kiedy to wlasnie opanujesz, zaczynasz przyspieszac. :) Mi np. nie udalo sie nauczyc podrecznikowych zasad. Pisze bezwzrokowo, ale dzieki wlasnym przyzwyczajeniom, niewzwiazanym z ksiazkowymi zasadami.


P.S nie pisze profesjonalnie na 10 palcy tylko jak zwykle na 2 narazie ;)
Za Czornyjem -- pisanie dwoma palcami jest kompletnie bez sensu. Z drugiej strony -- malo kto potrafi wykorzystac wszystkie 10. Ja sam zreszta pisze bezwzrokowo od ponad 5ciu lat a korzystam max z 6ciu, ale nie na tym jedynie polega szybkosc tego sposobu uzywania klawiatury...

meliszipak
27-04-2006, 00:00
Co tam pisanie, fota świetna!
4+

Tr0n
27-04-2006, 00:34
Nie otwiera mi się zdjęcie

glisek
27-04-2006, 01:02
a mi sie tez ta fota podoba, mam w okolicach tez troche takich bagien i ni ch..ry nie widzialem tego w kadrze. Pokazelas mi :)

Kurde wyszlo mi jak z przemowienia Prezydenta z amerykanskiego filmu :D

4/5

Niedzwiedz
27-04-2006, 09:39
stig, masz racje ucze sie pisac od dzis za pomoca conajmiej 6 palcy , a podopis Zdjelem :)

Fajnie zie sie zdjecia podoba :)

volvo
27-04-2006, 11:46
bardzo fajnie wyszło, szkoda że polarka nie nakręciłeś bo może chmurki i trawa lepiej by wyglądały ale i tak bardzo pozytywnie 4/5