PDA

Zobacz pełną wersję : Mini Trekker AW



Wojteksw
26-05-2008, 21:53
Czy ktoś posiada Mini Trekker AW, co można zmieścić i jaki jest w eksploatacji. Będę wdzięczny za cenne uwagi.

Slon
26-05-2008, 22:14
ja miec takie cos :mrgreen:

plecaczek bardzo fajny, przede wszystkim bardzo pojemny. Przetrzymuje w nim caly sprzet z podpisu + ladowarki, kable, karty i zestawik cokina i zostaje jeszcze troche miejsca na jakiegos starego zenita :-D
W eksploatacji jest bardzo wygodny. Pas biodrowy i piersiowy pomagaja dobrze rozlozyc ciezar sprzetu na plecach, a szelki sa miekkie, dzieki czemu wygodnie sie z nim chodzi na plecach. Dla mnie najwiekszy problem to, to ze trzeba go ciagle zakladac i zdejmowac podczas kazdej checi zmiany szkla. Ale chyba lepsze to niz noszenie calego mojego sprzetu w torbie, z ktora to ostatnio walcze. Niestety przegrywam, bo juz mi ramiona wysiadaja...

tak czy inaczej, goraco polecam :-D

glenio
26-05-2008, 22:29
Posiadam taki plecaczek, bardzo sprytny jest ;) A co do tego ile do niego się mieści - polecam stronę http://www.cambags.com/ - mnóstwo różnych zestawień sprzętu na zdjęciach wielu użytkowników. Oczywiście jest tam pokazanych więcej modeli plecaków.

Wojteksw
26-05-2008, 22:34
Bardzo dziękuję za odzew i cenne uwagi. Sprzętu przybywa, aktualnie posiadam Nova 3 AW i SlingShot 100 AW. Teraz poszukuję coś wygodnego i dobrze trzymającego się na plecach dlatego chciałem dowiedzieć się więcej o Mini Trekker AW, jeszcze postaram się zabrać trochę sprzętu i dokonać przymiarki.

marekm
26-05-2008, 23:04
Bardzo fajny, nieduży, ale dość pojemny plecaczek. Mieści wszystko co mam w stopce (oczywiście bez statywu i monopodu).


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i67.photobucket.com/albums/h310/Marek_M/Various/LPMiniTreker.jpg)

Wojteksw
27-05-2008, 08:20
Bardzo ładnie o taką fotkę mi chodziło. Widzę, że spokojnie to co mam zapakuję w SlingShot 100 AW(D40/18-200/drobiazgi) będzie targał syn i Mini Trekker AW(D80/N17-55/N70-300VR/N50-1.8/SB-800/drobiazgi) plus statyw pozostaje dla mnie.

Imacman
11-06-2008, 21:45
Jest dość pojemny : "Capacity: SLR with attached 80–200mm f/2.8 lens (most makes), additional body, 4–6 more lenses." :) Osobiście mam w nim to co w stopce i jest jeszcze miesjce na jeden obiektyw oraz parę drobiazgów.

celtech
10-07-2008, 20:58
Nie zastanawiaj się tylko kupuj. ja ładuję D300+grip, N 70-200/2,8 17-55/2,8 10,5 konwerter 1,7 małą kamerę Sony plus pędzel, ścierki, karty, paszport, notes itd. Może za dużo luzu nie ma ale mi chodzi o to aby był jak najmniejszy ponieważ najczęściej jest to mój dodatkowy plecak... "Przeszedłem" z nim "całą" Kubę, Indie, Jordanię i naprawdę jest OK - brak śladów zużycia. Polecam