Zobacz pełną wersję : zaślepka gniazda USB w D70s ?
witam, mam pytanie: czy ma ktos moze pomysl, gdzie mogę dostac gumową zaślepkę do gniazda USB w D70s? bede wdzieczna za pomoc.
pozdrawiam;)
Urwaleś/urwalaś ??? przeciez to jest przymocowane na stale ?? watpie zeby taki elemant udalo sie znalezc wedlug mnie jest to 1 calos razem ze wszystkimi tymi zaslepkami na jednym kawalku gumy wewnatrz aparatu wiec pozostanie tylko serwis.
nie urwalam, samo wzielo i sie zapodzialo.. kazda zaslepka jest osobno i jak widac nie na stale, skoro wystarczylo gdzies zahaczyc i nima.. ale dzieki za odzew!
piotereks
28-05-2008, 20:25
witam, mam pytanie: czy ma ktos moze pomysl, gdzie mogę dostac gumową zaślepkę do gniazda USB w D70s? bede wdzieczna za pomoc.
pozdrawiam;)
Sorki ze sie wtracam ale tez mam wrazenie ze te wszystkie zaslepki gumowe i te gniazda usb i do tv to jakies takie przedelikacone. ja od poczatku poprostu wyjmuje karte i przekladam do czytnika kart. najprostszy taki za pare zlotych. Juz nie pamietam kiedy otwieralem de zaslepki.
Sorki ze sie wtracam ale tez mam wrazenie ze te wszystkie zaslepki gumowe i te gniazda usb i do tv to jakies takie przedelikacone. ja od poczatku poprostu wyjmuje karte i przekladam do czytnika kart. najprostszy taki za pare zlotych. Juz nie pamietam kiedy otwieralem de zaslepki.
No to należysz do drugiej szkoły użytkowników kart z D70s.
Pierwsza mówi, że można uszkodzić te małe liczne otworki w karcie CF a port usb w aparacie tylko wygląda na delikatny. Zaślepka jak zaślepka - jak jej nie wyrwiesz nie nie powinna się zgubić.
Waldek
piotereks
02-06-2008, 22:23
No to należysz do drugiej szkoły użytkowników kart z D70s.
Pierwsza mówi, że można uszkodzić te małe liczne otworki w karcie CF a port usb w aparacie tylko wygląda na delikatny. Zaślepka jak zaślepka - jak jej nie wyrwiesz nie nie powinna się zgubić.
Waldek
no kazdy robi jak mu wygodnie, ja wole przekladac karte.
bloodcrawler
02-06-2008, 23:12
Albo wg. portfelowaych zachcianek, mi zawsze brakuje tych paru złotych by kupić czytnik kart no i... Zaślepka nieraz wypadła, walała się po torbie, ale jeszcze (odpukać) nie postanowiła odejść w zaślepkowe zapomnienie xD
piotereks
03-06-2008, 17:59
Albo wg. portfelowaych zachcianek, mi zawsze brakuje tych paru złotych by kupić czytnik kart no i... Zaślepka nieraz wypadła, walała się po torbie, ale jeszcze (odpukać) nie postanowiła odejść w zaślepkowe zapomnienie xD
No nie jest chyba az tak zle, ja dzieki Forumowiczom wybralem najprostszy czytnik za jakies 20-30 zl i dziala juz 2 lata. wiec chyba warto?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.