Zobacz pełną wersję : D300 i S70-200/2.8 a Telekonwerter Tamron
Paweł Kania
19-05-2008, 11:52
Witam,
czy Telekonwerter Tamron 300F-FNs bedzie bezproblemowo współpracował z w/w zestawem, czy lepiej poszukać czegoś innego ?
Pzdr
Będą problemy. Trochę jest tutaj: http://www.nikonians.org/forums/dcboard.php?az=show_topic&forum=155&topic_id=9743, post nr 27
Paweł Kania
21-05-2008, 09:32
Aha, dzięki bardzo za pomoc. Coprawda nie bede go uzywał zbyt czesto ale odkad jest AF to sie zrobiłem wygodny :P
Szukam dalej czegoś w dobrej cenie :D
Konwertera Sigmy poszukaj... Aczkolwiek spadek jakosci chyba jest dosc znaczny z tego co pamietam...
Konwertera Sigmy poszukaj... Aczkolwiek spadek jakosci chyba jest dosc znaczny z tego co pamietam...
Nie jest źle - moim zdaniem oczywiście. Z dwoma tele sigmy używam tylko konwertery sigmy. Jedna próbka jest tu:
http://forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=607751&postcount=13
Paweł Kania
26-05-2008, 10:09
Własnie był na allegro konwerter Sigmy za 599zł używka, ale "się znikł" bardzo szybko :/
To ma być głownie dla siebie, zdjęcia nocą miasta z daleka, w dzień też, jakieś imprezy samochodowe etc.
Myslałem nad kupieniem N70-300VR, ale po założeniu konwertera za 1/2-1/3 ceny, światło to samo mi się zrobi,
a ogniskowa 400mm, przestanie wystarczać to się pomyśli nad zmianą.
Dzięki za porady :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.