PDA

Zobacz pełną wersję : s2pro+NIKKOR DX 18-70 mm 1:3,5-4,5G ED



hal
16-05-2008, 09:17
Czy taki obiektyw NIKKOR DX 18-70 mm 1:3,5-4,5G ED bedze współpracował z S2pro ??

jacek.gold
16-05-2008, 09:41
działa całkiem sympatycznie

hal
16-05-2008, 10:39
a wszystko będzie hulać jak podepnę ten obiektyw ??

jacek.gold
16-05-2008, 10:44
przecież tam nie ma żadnych wodotrysków więc dlaczego by nie? napęd działa przesłony przenosi a nawet bagnet ten sam :)

hal
16-05-2008, 21:53
to poco są tam 10 styków na obiektywie a ja w aparacie mam 7 ?

Czornyj
16-05-2008, 21:56
Na zapas