Zobacz pełną wersję : s2pro+NIKKOR DX 18-70 mm 1:3,5-4,5G ED
Czy taki obiektyw NIKKOR DX 18-70 mm 1:3,5-4,5G ED bedze współpracował z S2pro ??
jacek.gold
16-05-2008, 09:41
działa całkiem sympatycznie
a wszystko będzie hulać jak podepnę ten obiektyw ??
jacek.gold
16-05-2008, 10:44
przecież tam nie ma żadnych wodotrysków więc dlaczego by nie? napęd działa przesłony przenosi a nawet bagnet ten sam :)
to poco są tam 10 styków na obiektywie a ja w aparacie mam 7 ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.