PDA

Zobacz pełną wersję : soft pl do D80



hot dog
09-05-2008, 22:01
Witam
Mam nastepujace pytanie.
Czy moze ktos sie orientuje co do mozliwosc wgrania polskiego menu do D80 przywiezionego z USA i ewentualnie jaka moze byc cena takiego zabiegu???
Z gory dziekuje i pozdrawiam.;-)

Piotr_
09-05-2008, 22:06
A po co wgrywać jak już jest :)

hot dog
09-05-2008, 22:11
:)
Sprzet dopiero do mnie jedzie tak wiec nic jeszcze nie wiem;-)
Pytam aby sie zorientowac co i jak;-)
Czyli rozumiem ze w aparacie z USA bedzie mozliwosci wyboru jezyka Polskiego???

mpwt
09-05-2008, 22:18
Czyli rozumiem ze w aparacie z USA bedzie mozliwosci wyboru jezyka Polskiego???

Tak.

Gratuluje wyboru :)

hot dog
09-05-2008, 22:25
To bardzo sie ciesze;-)
Wlasnie czytajac test na dpreview znalazlem ze jednym z jezykow menu jest jezyk Polski, jednak nie do konca bylem przekonany czy z za oceanu tez tak bedzie;-)
Co do samego sprzetu troszke sie wahalem co wybrac wahalem sie miedzy Pentaxem k10d a wlasnie D80 z roznych wzgledow padlo na Nikona i jestem pewnien ze zalowac nie bede....Aha obiektyw Nikon Zoom Super Wide Angle 18-70mm f/3.5-4.5 G-AFS ED-IF DX Autofocus Lens. Podobno wlasnie ten jest optymalny na poczatek.

prz3mo
09-05-2008, 22:37
Co do samego sprzetu troszke sie wahalem co wybrac wahalem sie miedzy Pentaxem k10d a wlasnie D80 z roznych wzgledow padlo na Nikona i jestem pewnien ze zalowac nie bede....Aha obiektyw Nikon Zoom Super Wide Angle 18-70mm f/3.5-4.5 G-AFS ED-IF DX Autofocus Lens. Podobno wlasnie ten jest optymalny na poczatek.

Będziesz zadowolony :) Też kiedyś wybierałem miedzy K10D, a D80 :) Decyzja była jak najbardziej słuszna :)
Szkiełko także jest całkiem fajne, gratulacje zakupu. Witamy na forum i ....czekamy na zdjęcia :)

ekonet
09-05-2008, 23:20
jednym z jezykow menu jest jezyk Polski, jednak nie do konca bylem przekonany.
Języka "Polskiego" nie będzie. Będzie język polski.

dżef
10-05-2008, 02:51
Idąc za nikon.pl wnioskuję, że ostatnią aktualizacją softu do D80 jest wersja 1.10 firmware, prawda?

Jeśli tak, to moja machina, której jestem posiadaczem od paru dni została zapewne wyprodukowana po owym dniu wydania aktualizacji, czyli po 28. stycznia - o tyle dobrze...


PS. Trzeba zakładać nowy wątek, aby poniekąd otrzymać gratulacje dotyczące swojego trafnego wyboru (w przypadku D80 i wyżej) i oficjalne przyjęcie do społeczności? :twisted:

MarzycielPL
10-05-2008, 10:31
PS. Trzeba zakładać nowy wątek, aby poniekąd otrzymać gratulacje dotyczące swojego trafnego wyboru (w przypadku D80 i wyżej) i oficjalne przyjęcie do społeczności? :twisted:

Gratuluje wyboru sam taki wybralem:) Jest specjalny dzial Powitania w ktorym wszyscy Cie ladnie przywitaja:)

Pozdrawiam i udanych strzalow:)

Zbigniew
11-05-2008, 00:57
Języka "Polskiego" nie będzie. Będzie język polski.

Krzysztof - jesteś niezastąpiony :) :) :D