PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dziecka z zespołem downa - portret



Andy_O
09-05-2008, 21:54
W związku z realizacją projektu o tematyce społecznej poszukuję rodziców posiadających dziecko z zespołem downa, zainteresowanych wykonaniem wesołych, pięknych zdjęć swojemu dziecku.
Chodzi o pokazanie szczęśliwego, uśmiechniętego dziecka.
Sesja na zasadzie pozowanie za zdjęcia, odbędzie się w Warszawie.
Proszę o zgłoszenia najpóźniej do końca sierpnia.
Zastrzegam możliwość wcześniejszego wykonania sesji, jeśli znajdę odpowiednie dziecko przed tym terminem.
Dziecko w wieku 5-15 lat.
Jeśli znacie takie osoby, proszę o przekazanie kontaktu: andrzej@andrzejorlowski.com

Marek
09-05-2008, 23:44
jutro podam Twój mail. Ale oczywiście na tym moja rola sie kończy - rodzice sami podejmą decyzję.

qbanczyk
10-05-2008, 10:18
Nie przesadzajmy. Ja też "mam dwójkę dzieci" lub "posiadam dwójkę dzieci". Właśnie tak się mówi i taka jest przyjęta forma używana przez rodziców. Forma "rodzice wychowujący dziecko" byłaby nieco dziwaczna, nieprawdaż?
Poszukajmy w google tego zwrotu. (http://www.google.pl/search?hl=pl&q=posiadaj%C4%85cy+dziecko&lr=).

Racja całkiem poprawnie.

dinox
11-05-2008, 12:22
OT :) moglbys napisac "..rodziców dziecka" ... bez "posiadajacych" :) tez ladnie nieprawdaz ??

ozzy
11-05-2008, 18:38
ludzie, ale się uczepiliście...

dinox
11-05-2008, 21:18
ozzy traktuj to w kategoriach OT :) wole sie zastanawiac jakiej formy uzyc w tym zdaniu niz czytac po raz miliardowy posty w stylu "co lepsze, co mam kupic, mam cos na matrycy..bla bla" foeum generalni w tematat "tech" schodzi na psy.. wiec wole traktowac je jak miejsce luznych dywagacji :D

Andy_O
12-05-2008, 09:30
(..)wole traktowac je jak miejsce luznych dywagacji :D

A ja wolałbym, aby kolega luźne dywagacje prowadził we własnych wątkach.
Są na tym forum ludzie, którzy chcą robić konkretne rzeczy, a nie dywagować.

Proszę o niewykorzystywanie tego wątku do nabijania postów ani wynurzeń gramatycznych.
Szukam konkternych osób do konkretnej sesji i proszę o uszanowanie tego.

asmo71
12-05-2008, 10:13
mejl doszedł?

OT - taka moda na poprawność teraz naszła :) ja tam mam dzieci, a nawet posiadam, one posiadają mnie, natomiast nie sądzę aby były mną jakoś szczególnie obdarowane :lol: