PDA

Zobacz pełną wersję : w sprawie drukarki



mado
14-04-2006, 22:05
Podpowiedzcie doświadczeni forumowicze jaką radzicie kupić drukarkę do zdjęć foto oczywiście w granicach zdrowego rozsądku cenowego. Nadmienię że posiadam HP 930, ale chciałbym coś co zapewni lepszą jakość fotek. A może na obecnym etapie pozostaje w dalszym ciągu Lab? Pozdrawiam i składam wszystkim najlepsze życzenia świąteczne – Mado.

sinner
15-04-2006, 12:45
a do jakiej sumy pln ?
zaczynają już wychodzić fajne kolorowe lasery poniżej 1000 pln np Konica Minolta

Niedzwiedz
15-04-2006, 14:36
hmm ja mam canona ip4000 zamienniki wychodza po 25 pln kaplet
troche czasem w cieniach na zamiennikach zamiast czeni mam fiolety ale da sie przezyc bardzo dobrze sie drukuje :)

ponadto ma kasete pod drukarka mozna trzymac papier 10x15, szybko drukuje tekst i drukuje na DVD to tez ciekawa sprawa mnie sie bardzo podoba "_

sinner
15-04-2006, 16:35
mam taką tylko 3000 i jest naprawdę super zamienniki 20 pln komplet
dostałem ostatnio wydruki z Konici Minolty lasera kolor w granicach 900 pln
jakość super i najważniejsze kolory są takie same jak na monitorze
co nie bardzo można osiągnąć atramentówkami zwłaszcza po zastosowaniu
dolewek :cry:

Niedzwiedz
18-04-2006, 09:31
sinner, a ile kosztuje eksploatacja takiego lasera ? a jak z papierem foto a dokladnie chodzi o gramature , polysk itp

sinner
18-04-2006, 11:28
poszło na maila

Tr0n
20-04-2006, 22:40
poszło na maila

ja tez poprosze :)

vander
21-04-2006, 00:15
jeśli to nie problem, to ja również dz....

Czornyj
21-04-2006, 00:49
Odradzam lasery. Do drukowania zdjęć niezbyt się toto nadaje. Są zbyt kontrastowe - kiepsko oddają niuanse w cieniach i światłach. Kolory wcale nie są wierne - są wściekłe jak farby fluorescencyjne.