PDA

Zobacz pełną wersję : d80 BF



stach_s
01-05-2008, 11:05
Witam!
To moj pierwszy post na tym forum po zmianie systemu.
Jak mozna domyslic sie po tytule, nabylem puche z BFem gratis ;(
Prosze Was wiec o uwagi na temat serwisu. Jak sobie radza z takimi przypadkami, czy moge wyslac aparat i spac spokojnie??
Niepokoi mnie troche fakt, ze wczoraj probowalem przez pol dnia i nie dalem rady sie dodzwonic.
Co Wy na to??
pozdrawiam

puchbeary
03-05-2008, 20:39
Witam!
To moj pierwszy post na tym forum po zmianie systemu.
Jak mozna domyslic sie po tytule, nabylem puche z BFem gratis ;(
Prosze Was wiec o uwagi na temat serwisu. Jak sobie radza z takimi przypadkami, czy moge wyslac aparat i spac spokojnie??
co do tego nie jestem w stanie Ci pomóc - Chwalić - tfu...tfu...tfu.... - nie musiałem jeszcze korzystać.


Niepokoi mnie troche fakt, ze wczoraj probowalem przez pol dnia i nie dalem rady sie dodzwonic.
Co Wy na to??

Ano, nie jesteśmy zdziwieni ;)
A na poważnie - tak jest i musisz próbować dalej. Czasem udaje się za pierwszym razem a czasem cały dzień nic. Taka uroda i nic nie poradzisz.

swider
03-05-2008, 20:44
pozostaje Ci tylko nawalac telefonami do nich, albo udac sie osobiscie. Ale widze, ze masz kawalek do stolycy :) Jak bys mial szczescie to w 3 dni Ci wyreguluja.

autograf
03-05-2008, 20:45
A jakie szklo masz podpiete?
Moglbys wrzucic jakies przykladowe fotki?

dziekuje

Polsar74
04-05-2008, 00:08
podpinam się pod prośbę "autograf'a" - wrzuć jakieś fotki z ewidentnie widocznym BF-em

ja już 4 puchę mam (od jakiś 2 tygodni) - tą jak nie będę w pełni zadowolony to już chyba tylko do serwisu
podeślę bo ileż można ...
:-(