PDA

Zobacz pełną wersję : Pewna opowiesc...



Wioletta
30-04-2008, 07:21
..typowo albumowe, przyznaje bez bicia ze pierwszy raz bawilam sie w takie sklejanie zdjec,
tak wiec prosze o lagodny wymiar kary :) Albo dobra, nie powiecie, nie naucze sie i bede gnioty wklejala ;P

Tata i synio..



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

pebees
30-04-2008, 07:23
Pomysł bardzo sympatyczny. Nie pasuje mi 'wszycie' w całość kolorowych zdjęć, i na dole jak dla mnie za dużo ich nieco, szczególnie, że te wyżej wydają się być lepsze :)

Archibald
09-05-2008, 21:42
Hmm... Mi te kolorowe również nie podeszły, sporo fotek jest fajnych, ale jako całość mnie nie przekonuje... Może drugie podejscie?.. ;-)

Pozdrawiam! :-)

jacek.gold
09-05-2008, 21:50
a ja jestem przeciw takim sklejankom

nysander
09-05-2008, 22:08
mnie sklejanie w miarę odpowiada ale w mniejszej ilości ... poza tym sklejane zdjęcia nie powinny jak dla mnie tworzyć wcięć które wypełnione zostały czarnym kolorem ... inaczej ułożyć przekadrować co by zestaw utworzył prostokąt i byłoby dużo lepiej .. a jeszcze lepiej jakbyś wybrała z tych zdjęć te niepowtarzające się ujęcia i wtedy naprawdę powinno byc o wiele lepiej

Wioletta
09-05-2008, 22:43
Dzieki bardzo za odwiedziny ;)

Na pewno zrobie jeszcze jedno podejscie do tego tematu, bede starala sie robic wszytsko w jednym kolorku, mniej fotek, i bez czarnych punktow.
Dzieki za podpowiedzi.

lazaruss
09-05-2008, 23:00
Mi się podoba. I nie jestem przeciwny takiemu sklejaniu, nie wszystko musi być "do linijki" szczególnie jak jest to przemyślana kompozycja i osiąga się przez to dodatkowe wzmocnienie obrazu. Czy tu to wyszło? Nie odpowiem. Jedyna wskazówka - zakończyłbym na gitarze+syn ze słuchawkami jako mocny akcent Twojej fotostory.

autograf
03-09-2008, 00:31
Wyczesane w kosmos te foty w słuchawach!

Vodafone
03-09-2008, 00:36
Rozdzielić,wybrać najładniejsze i będzie... fajnie ;-)

Wioletta
03-09-2008, 02:58
Lojejjj ales autograf wykopal watek staaaryyyy :mrgreen: