PDA

Zobacz pełną wersję : Żona - spacerowo.



puchbeary
26-04-2008, 19:15
Wyjątkowo nie chciała współpracować. Udało się dopiero jak postraszyłem że pójdę na plener z kandydatkami na Miss Nastolatek w moim mieście :mrgreen: Odpowiednia argumentacja jest w stanie zdziałać cuda :lol:

1)
http://www.voila.pl/178/uyx6b/index.php?get=1&f=11

2
http://www.voila.pl/178/uyx6b/index.php?get=1&f=9

3
http://www.voila.pl/178/uyx6b/index.php?get=1&f=10


Za wszelkie rady zwyczajowo wdzięczny będę. Jak sie nie podoba to też piszcie - dobrze jest wiedzieć gdzie człowiek błędy robi.

Josef K.
26-04-2008, 23:34
Jedynka na TAK, choc z mala uwaga co do wykadrowania tego czegos zielonego w lewym dolnym rogu. Jakos razi moje oczy. Co do dwojki to moim zdaniem troche przepalona. W trojce nie przekonuje mnie ten kadr.
Tak czy owak podoba mi sie jedynka (z tym malym zastrzezeniem).
Pozdrawiam :)

puchbeary
27-04-2008, 09:54
dzięki. To zielone to bariera zabezpieczająca - tuż za nią jest 5 metrów uskoku - to dawne wyrobisko na Kadzielni. Co do jasności dwójki to wydaje mi się ok - przynajmniej na moim monitorze. Dzięki za komentarz.
ps: pytanko do moda - broń Boże się nie czepiam bo to w sumie znaczenia wielkiego nie ma, ciekawość mnie tylko żżera - czemu przeniosłeś moderatorze wątek z "portretu" ? Czy portretowe fotki nie mogą powstać w plenerze ?

prz3mo
27-04-2008, 09:56
Mi także jedynka najbardziej się podoba :)
Co do dwójki.. Jesli robiłes w NEF to skoryguj ekspozycję (i ew. WB) i powinno byc OK :)

ptero
27-04-2008, 09:59
jedynka przyjemna....2 a i tak mam zjo....monitor

puchbeary
27-04-2008, 10:46
chmmm... jak tyle osób pisze że za jasno to chyba ja sie powinienem swojemu monitorowi przyjrzeć :/ . Jak sie teraz tej dwójce przyglądam to chyba faktycznie muszę balans poprawić. Dzięki panowie.

Svis
27-04-2008, 11:16
NIe chce byc zlosliwy, ale to ze nie chciala wspopracowac - TO WIDAC:) Pozdrawiam i zachecam do dalszej pracy

puchbeary
27-04-2008, 12:11
NIe chce byc zlosliwy, ale to ze nie chciala wspopracowac - TO WIDAC:) Pozdrawiam i zachecam do dalszej pracy
To nie bądź ;) A jakieś sugestie konstruktywne masz ? :D

Bartek Witek
27-04-2008, 14:05
puchbeary dobry z Ciebie facet, z tego co zdążyłem na forum zauważyć, ale ostatnio jakiś wrażliwy ;)
Każdy ma lepsze i gorsze dni...

Odnośnie zdjęć svis miał*rację. Odpuść sobie jeżeli modelka nie ma ochoty na zdjęcia.
Przez jej niechęć muszę napisać, że to najgorsze zdjęcia jakie wystawiłeś.

Pozdrawiam!

Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy zdjęcia małżonki tym bardziej, że z tego co widać nosi ciekawy sprzęt na sobie ;)

puchbeary
27-04-2008, 16:21
puchbeary dobry z Ciebie facet, z tego co zdążyłem na forum zauważyć, ale ostatnio jakiś wrażliwy ;)
Każdy ma lepsze i gorsze dni...
Iiiii... tam wrażliwy od razu ;) 120 kg żywego testosteronu :mrgreen:


Odnośnie zdjęć svis miał*rację. Odpuść sobie jeżeli modelka nie ma ochoty na zdjęcia.
Przez jej niechęć muszę napisać, że to najgorsze zdjęcia jakie wystawiłeś.
No cóż - pewnie i macie rację obaj. Zawsze to facet inaczej patrzy na swoje ;) . Portret to ciężki kawałek chleba :( Ale jako że jedynie praktyka pozwala osiągnąć jakieś wyniki to was męczę takimi zdjęciami.



Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy zdjęcia małżonki tym bardziej, że z tego co widać nosi ciekawy sprzęt na sobie ;)
zobaczycie - tylko nie wiem czy dla was to będzie powód do zadowolenia :P . Ciepło się robi - w zielone łatwiej się wyrwać to i pewnie coś nowego się urodzi.
Chmm... dwuznacznie to brzmi, muszę przyznać :D .

dzięki za odpowiedź.