PDA

Zobacz pełną wersję : Minolta A1



voytustoja
12-04-2008, 04:06
Przedwczoraj dostalem Minolte A1(siostrzeniec przesiadl sie na Nikona D80).Trzeci dzien przeszukuje siec w poszukiwaniu polskiej instrukcji do tego pudwleczka. Znalazlem PDF-a, ale z bledem, w dwoch miejscach brakuje wielu dosc waznych stron.Wiem, wiem zaraz sie odezwa glosy o prawach autorskich itp.Ale powiedzcie sami co w tym przypadku mam zrobic?Wyrzucic sprawny aparat? Blagam o pomoc. Probowalem szukac pomocy na forum KKM , ale niestety mimo kilku prob, nalozono bana na mojego maila.Trudno nie chca mnie tam wiec sie nie pcham.

Motorniczy
12-04-2008, 04:45
Zadzwoń do Minolta Polska i zapytaj się czy są w stanie Ci wysłać taką instrukcję.

Jacek B.
12-04-2008, 09:17
Minolta już sie chyba aparatami nie zajmuje ale moga mieć jeszcze instrukcje.

Motorniczy
12-04-2008, 10:47
No to jedynie w języku ang.

lesiu999
12-04-2008, 11:28
instrukcje znajdziesz tu na stronie klubu konica-minolta: http://klubkm.pl/ipl/A1.pdf

voytustoja
12-04-2008, 13:30
Dzieki kolego, ale to jest wlasnie ten PDF , w ktorym brakuje stron 19-30 i 69- 80. Moze ma ktos nammiary na wersje angielska, bo niestety takowej siostrzeniec tez nie posiada. Czytalem w sieci ze Minolta A1 to niezly kompakcik. Szkoda byloby postawic go na polce zeby stal i sie kurzyl.

Motorniczy
12-04-2008, 19:21
To chyba to: http://ca.konicaminolta.com/support/manuals/digital_cameras/dimage-a/dimage_a1/D_A1_E.pdf

po angielskiemu:)

voytustoja
12-04-2008, 22:34
Thx.Szkoda tylko ze nie po polsku, ale jak sie niema co sie lubi , to sie lubi co sie ma.Z moim angielskim jest raczej kiepsko, ho ale bede musial sobie jakos poradzic. Jeszcze raz dziekuje i watek uwazam za zamkniety.