PDA

Zobacz pełną wersję : Doświadczenia z płaskimi kompaktami ?



dinox
07-04-2008, 22:03
Szukam płaskiego kompakta ..."ultra slim" bez wyjeżdżającego ryjka... cos w okolicach serii T Sonego.. Może macie jakies doswiadczenia i cos polecicie... Generalnie chodzi o aparat który wkładam do kieszeni i nawet jak sie z nim "sypne" na nartach przy 50km/h to nic się stanie....

fotojacek
08-04-2008, 02:44
sony W300 ma tytanowa obudowę - ciezko go porysować monetą (a tarłem dość silnie) ale niestety ryjek mu wyzezdza

masterpiter
10-04-2008, 21:38
Olympus µ 1030 SW, odporny na wodę, zimno, wstrząsy, upadki. bez wysuwanego obiektywu, ultra kompaktowy. to właśnie sprzęcik na takie bardziej extremalne sytuacje, nie wiem jak z jakością zdjęć, w dzień przy dobrym świetle (np. na stoku) pewnie jest o.k. (mówimy o kompakcikach :-) tylko cena spora: 1200-1400 PLN, ale płacisz za wytrzymałość sprzętu przecież.