PDA

Zobacz pełną wersję : Wszysto o Photoshopie



MARCIN.
26-11-2004, 12:53
Nie wiem czy odkryłem Amerykę , ale znalazłem bardzo fajną stronkę ! Może ktoś ją lepiej zna ? Czy ktoś kupował może tam któryś z prezentowanych tam kursów ?

http://cyfrografia.pl/index.html

<| MICHAŁ |>
26-11-2004, 13:29
czesc,

kupowalem, mam i pare rzeczy jest cikawych.... a reszta nudna.... cale szczescie kupilem na dwoch, wiec taniej wyszlo, w sumie kumpel dokupil jeszcze jedna czesc, ale on zawsze byl powalony (nawet cyfrowki i skanera nie ma, wiec po kiego wala to mu potrzebne??), a ja nawet nie sprawdzalem co tam jest.

to samo mozna free w sieci znalesc, tyle ze w formie opisow a nie filmow - na jedno wychodzi, tyle ze na webie trzeba znac angileski.

pozdrawiam

michal

MARCIN.
26-11-2004, 13:33
A mógłbyś któryś polecić bo tam widziałem jest pare tych kursów no i czy wogóle warto sobie d... zawracać ?

<| MICHAŁ |>
26-11-2004, 13:53
mam kurs obrobki fotografii - ten kurs wyglada najsensowniej

ale wybacz, niczego Ci nie bede polecac - pozniej powiesz, ze to moja wina.... Sam musisz zdecydowac.


pozdrawiam

michal

wasia
26-11-2004, 15:38
Ja mam dwuplytowy kurs multimedialny Photoshopa , dolaczony swego czasu do któregos pisma komputerowego. Dotyczy co prawda PS 5 ,ale wiekszosc funkcji jest w nastepnych wersjach ta sama. Kurs jest naprawdę dobry i większość, czego nauczyłem sie o PS, to z tego zrodła.
Pozdrawiam
Waldek

Tr0n
26-11-2004, 15:51
A mi wydaje się że lepsza jest jakaś dobra książka

Krolu
31-12-2004, 02:47
Hej Marcin:) Ja bardziej polecalbym Ci ksiazke z Heliona "Fotografia cyfrowa"Edycja Zdjec- Fajnie opisana -
Ps: Jak bede w MIelcu to Ci ja pokaze:)
POzdrawiam