PDA

Zobacz pełną wersję : Canon Pixma MP610 AIO - ktoś ma?



bart
30-03-2008, 18:31
Witajcie,

od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna drukarki.

Dość rozsądnie wygląda jak dla mnie Canon Pixma MP610. Wszystko fajnie, tylko googlając nie znalazłem wielu opini posiadaczy. Czy ktoś z Was posiada ten model drukarki? Jaka jest jakość zdjęć? Czy są jakieś minusy?

Myślałem jeszcze nad Canon'em Pixmą MP970. Cena troszkę większa, ale już 7 pojemników i ponoć jakość wydruków lepsza (chociaż to zdaje się mocno zależy od użytego papieru). Jeżeli ktoś posiada ten model, i mólgłby powiedzieć coś o nim, proszę także o odpowiedź.

Z góry dziękuję,
Bartek

cayo
10-08-2008, 23:37
Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale mam od dwóch tygodni tą drukarkę i jestem z wydruków zadowolony.
Drukuję na papierze Emtec o gęstości 270 i wyniki są bardzo dobre zarówno w kolorze jak i przy czarno białych.
Jedynie mam kłopot ze skanerem, ale chyba muszę przeinstalować system i powinno być ok.
Kupiłem ją w Internecie za 420 zł

bart
10-08-2008, 23:43
Dzięki za odpowiedź.

Ja w sumie zdecydowałem się z Canon MP970 :-) . Całkiem fajna.

Puki co drukuje na papierze Jessopsa, też 270 i z wyników jestem zadowolony tak w 85% procentach. W ustawieniach wydruku muszę wybierać delikatne przyciemnienie zdjęcia, inaczej wychodzi za jasne.

A jak Ty sobie z tym radzisz - jak z odwzorowaniem kolorów - dostajesz 100% tak samo jak na ekranie?

cayo
10-08-2008, 23:53
Jak drukuję za pomocą oprogramowania Canona to jest ciut jaśniej ale generalnie ok a jak drukuję przez PS to rozjedża mi się kompletnie wszystko, dlatego muszę wszytko poustawiać w PS od początku do końca.
Mam kolesia który zakupił kalibrator i zamierzam pożyczyć sobie i wtedy mam nadzieję będzie ideolo.
Ale z wydruków jestem naprawdę zadowolony i myślę że za te pieniądze ciężko kupić coś lepszego, a Twoja wyobrażam sobie dopiero wymiata.

Damianollo
07-10-2008, 15:26
Witam,
A jak Panowie oceniają skaner w tych urządzeniach? Zastosowano w nich technologię CIS, co odstrasza mnie troszkę od tych urządzeń. Miałem zamiar sprzedać moją starą drukarkę i skaner (CCD) ale jak już wcześniej napisałem, CIS mnie trochę zniechęca do tej zmiany :-/