PDA

Zobacz pełną wersję : sanki do statywu



neverhood
28-03-2008, 14:15
w programie Fotomania na tvn turbo 3 odcinek był poświęcony panoramom.

jeśli ktoś nie widział to proszę:
http://rapidshare.com/files/72890873/fotomania_03_1_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/72893354/fotomania_03_1_.part2.rar

a tu cała reszta:
http://peb.pl/grafika-i-fotografia/205281-fotomania-tvn.html

gość używa sanek, które pozwalają przenieść oś obrotu z miejsca na gorącą stopkę na początek "źrenicy" obiektywu.

czy ktoś wie gdzie można takie kupić?

z góry dziękuję za pomoc

markB
30-03-2008, 14:41
Jeśli są to sanki do makro (też takich czasami używam do panoram) to najtaniej wyjdzie poszukać na allegro lub w komisach starych sanek makro produkcji NRD. To byłaby wtedy groszowa sprawa. Można oczywiście kupić nowe sanki, np. Novoflex w Raysfoto, ale te ostatnie to wydatek minimum 500 zł.

ptero
30-03-2008, 15:08
są pentacona za 120 zł(ych)

neverhood
30-03-2008, 23:18
są pentacona za 120 zł(ych)

a czy mozesz mi dac jakis namiar, bo szukalem i nie moge znalezc, moze zle szukam, z gory dziekuje

sebah
31-03-2008, 10:30
http://www.allegro.pl/item335257972__aj]_precyzer_sanki_pentacon_makro_stereofoto.html o takie sanki chodzi?

ptero
03-04-2008, 18:03
znalazłem jeszcze cosik takiego:

http://www.allegro.pl/item340201190_pnoramiczna_super_szyna_do_makro_jed yna_na_allegro.html

Kropla
02-03-2009, 23:02
czy mogę ożywić wątek ? :)
sanki do makro...
czy te nie mają za dużo "plastiku" http://www.allegro.pl/item569618046_sanki_sanie_nastawcze_makro.html