PDA

Zobacz pełną wersję : Cos na wzór Fuji 6500 lub Olympus SP570



Jolania
24-03-2008, 14:16
Poszukuję aparatu ze sprym zoomem, przyzwoitą stabilizacją i polskim menu. Lepij byłby gdyby wytmiarami podchodził pod wspomnianego olympusa. Juz chciałem go kupić, ale pierwsze recenzje uzytkowników są nie zbyt pozytywne. Przyznam, że spieszy mi się, jednak zdrugiej strony nie chce kupowac w ciemno. Co byście mi doradzili?.

Przez to świateczne obżarstwo umiesciłem ten wątek w nieodpowiednim miejscu :-(

diZaster
24-03-2008, 14:58
fuji 65oo, moze 96oo, teraz wychodzi tez cos tam ze 1oo w nazwie i to tez fuji jakis.
dobre kompakty, sam mialem 56oo i bylo naprawde oki.

Jolania
31-03-2008, 18:48
Omyłkowo ten wątek wrzuciłem do oswietlenia i studo, ale teraz jest chya na swoim miejscu. Muszę wybrać tacie aparacik na wzor taki, jak w tytule. O nowwym olympusie 570 nie moge znaleźć wielu miarodajnych opinii, o nowym Fujiku S100 FS to samo. Ponawiam pytanie. Co polecacie?

superkomornik
01-04-2008, 07:30
S9600 to bardzo dorby aparat, który posiada wszystko czego nalezy oczekiwac od hybrydy. Brakuje jedynie stabilizacji i polskiego menu (ale to chyba nie problem?).
S100 FS ma już stabilizację, ale jest to nowość więc cena na początku nie będzie zachęcająca.

rockabilly
08-04-2008, 20:55
Jolania....

w warszawskim Saturnie jest s9600 za całe 990 zł..w nieoprocentowanych ratach nawet czyli 49.50 x 20 rat.

Ja kupiłem go właśnie jako awaryjny aparacik, na wypadek gdyby na ślubie Nikoś odmówił albo zabrakło mu prądu.

Ja w ogóle o fujikach mam jak najlepsze zdanie...wcześniej miałem, natrzaskałem chyba 40.000 fot, sprzedałem i kolega też trzaska do dnia dzisiejszego.
Co istotne oprocz ceny....ten aparat to MADE IN JAPAN....

mysle ze warto podjechac do warszawy lb innego duzego miasta i zakupic s9600