PDA

Zobacz pełną wersję : Kupno NIKON D80



Krzysiek_e8700
21-03-2008, 19:02
Witam ALL
Chciałbym kupić D80, ale musze jeszcze poczekać, bo miałem wydatki związane z kamerą. Moje pytanie: czy orientacyjnie można przewidzieć jak długo będzie produkowany ten model, aby nie spóźnić się z kupnem???
Pozdrawiam

foto-maniak
21-03-2008, 19:07
Data premiery następcy - d90 przewidywana jest na jesień tego roku. Tak więc najprawdopodobniej do tego okresu będzie produkowany d80.
Pozdrawiam.

Piotr_
21-03-2008, 19:11
A przez następny rok będzie go można jeszcze spokojnie dostać w sklepach.

Krzysiek_e8700
21-03-2008, 19:23
Dzięki za pomoc.

brun
22-03-2008, 18:25
Data premiery następcy - d90 przewidywana jest na jesień tego roku. Tak więc najprawdopodobniej do tego okresu będzie produkowany d80.
Pozdrawiam.


na ile prawdopodobne jest to info?
jest to pewne źródło informacji?

AndrzeY
22-03-2008, 18:59
na ile prawdopodobne jest to info?
jest to pewne źródło informacji?

moim zdaniem raczej nie pewne

Rafał_Sz
22-03-2008, 19:01
Zanim poschodzi z magazynów, hurtowni, sklepów itp. trochę wody upłynie.

Piotr_
22-03-2008, 19:16
na ile prawdopodobne jest to info?
jest to pewne źródło informacji?

Na razie to tylko analiza odstępów czasu pomiędzy wprowadzaniem kolejnych modeli aparatów. Wszystko wskazuje, że teraz kolej właśnie na D90 ale to tylko spekulacje.

ADAS
22-03-2008, 19:50
Wszystko też zależy od ceny. Obecnie już można nowe body za 2200 kupic. Jak tak dalej bedzie spadać to ludzie bedą kupowali tak jak na końcu produkcji D 70.

brun
22-03-2008, 19:57
w zasadzie wolałbym żeby premiera odbyła się w najbliższym czasie, być może premiera ALFY 350 da do zrozumienia NIKONOWI że pora najwyższa... nie dlatego żebym go chciał kupić, a dlatego żeby d80 staniał. A jak nie to rzeczywiście niech premiera będzie na koniec roku, to pójde do sklepu i kupie d80, przecież czekał nie będe ;)

okon
22-03-2008, 20:23
Sporo ostatnio obserwowałem ceny D80 i z tego co widzę to cena po znacznych spadkach na razie się ustabilizowała. W sumie dla mnie to już i tak bez znaczenia bo kupiłem, ale jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem D80 to chyba jest dość dobry moment.